У Польщі за ініціативи сайту futsalpolska.pl триває аукціон футболок українських футзалістів. Зокрема, вже з’явились нові лоти: футболки гравця «Леборка» Віталія Колесника (стартова ціна – 100 злотих), гравця «Ред Девілз» Олега Негели (стартова ціна – 100 злотих), гравця «Орліка» Сергія Чамучі, а також двох представників «AZS US» – Максима Кисельова та Романа Вахули (стартова ціна – 100 злотих). Зазначимо, що «Леборк» та «Ред Девілз» представляють польську Екстракласу, «Орлік» – Першу лігу чемпіонату Польщі (Північна зона), а «AZS US» – Першу лігу чемпіонату Польщі (Південна зона). 

Сергій Чамуча («Орліка»)
Олег Негела («Ред Девілз»)
Віталій Колесник («Леборк»)
Максим Кісельов («AZS US»)
Роман Вахула («AZS US»)

Аукціон футболки Сергія Чамучі триватиме до 28 березня до 23.00 за київським часом. «Дедлайн» аукціону футболок Олега Негели та Віталія Колесника триватиме до 29 березня до 23.00. А за футболки Максима Кісельова та Романа Вахули можна поборотися до 30 березня.

Варто відзначити, що наразі вже завершились аукціони футболок українських гравців: Максима Паутяка, Микити Сторожука, Дениса Ліфанова та Віталія Лісниченка.

Зазначимо, що всі кошти, які будуть виручені від аукціону, передаватимуться відомому українському футзалісту Романові Вахулі, який наразі займається волонтерською діяльністю, допомагаючи Збройним Силам України.

Нагадаємо, що 24 лютого Російська Федерація почала повномасштабне військове вторгнення на територію України.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.