Época 2021/2021

Легендарний португальський футзаліст Рікардіньйо офіційно попрощався зі збірною Португалії. Це сталося під час товариського матчу чинних чемпіонів світу та Європи, який напередодні проходив у Гондомарі.

Рікардіньйо вивів збірну Португалії в якості капітана. На представлення португальської збірної він вийшов разом зі своїми двома дітьми. А вже на 4-й хвилині поєдинку Рікардіньйо забив гол у ворота збірної Бельгії, який став для нього останнім у кар’єрі за португальську команду. Тоді португальці програвали з рахунком 0:1, і саме «Малюк» зрівняв рахунок.

А на 10-й хвилині матчу (що символічно) гра зупинилась, і всі подивились відеоролик, присвячений Рікардіньйо, а над трибунами «Павільяо Мультиусос» у Гондомарі був розвішений банер подяки легенді португальського та світового футзалу. Після цього Рікардіньйо передав капітанську пов’язку Жоао Матушу.

Щоправда, привітати легендарного «Чарівника» перемогою португальці не змогли, поступившись бельгійцям з рахунком 2:3.

Португалія – Бельгія – 2:3
Рікардіньйо (4), Бруно Коельйо (37) – Діллієн (2), Д’Анджело (30), Ячу (37)

Попередження: Діллієн (23), Раху (31)