У чемпіонаті Португалії серед юнаків до 19 років відбулись матчі 14 туру другого етапу, за підсумками якого були сформовані півфінальні пари плей-оф. Але перед тим, як познайомитися зі складом учасників півфіналів, скажемо трохи про систему проведення юнацьких та молодіжних чемпіонатів Португалії.

На першому етапі шістнадцять команд грають у двох групах, які розділені за територіальною ознакою – «Північ» та «Південь». Тобто, по вісім команд у кожній групі. Після того чотири найкращі команди з кожної групи виходять у так звану Вищу лігу (якщо «перекладати» на доступну для нас термінологію. – А. Т.), а чотири команди, які у своїх групах посіли нижні місця, йдуть у так звану Першу лігу. А вже після закінчення другого етапу починається півфінальна серія плей-оф, де змагаються чотири найкращі команди Вищої ліги. Зазначимо, що такий формат змагань діє у чемпіонатах Португалії у вікових категоріях U-19, U-17 та U-15.

Що стосується підсумків другого етапу чемпіонату Португалії, то його переможцем стала «Бенфіка». Окрім «Бенфіки», до плей-оф вийшли «Кашинас», «Спортінг» та «Брага». Пропонуємо Вашій увазі остаточну турнірну таблицю другого етапу. 

У півфінальній серії плей-оф «Бенфіка» гратиме з «Брагою», а «Спортінг» – з «Кашинасом». Перші поєдинки відбудуться 8 травня.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.