Один з найстаріших футзальних клубів Словенії (якщо не найстаріший) – «Літія» – припиняє своє існування. Про це повідомляє офіційний сайт словенського клубу.

 «Основними причинами припинення діяльності клубу є ставлення Футбольної асоціації Словенії та суддівської організації до нашого та інших клубів та їхнє ставлення до футзалу в Словенії. Спорту, який, мабуть, є найпопулярнішою грою у Словенії.» – йдеться в офіційній заяві ФК «Літія».  

Зазначається, що «Літія» планувала відзначити своє 40-річчя, проте замість цього буде видана книга спогадів, яка підсумує історію клубу.

ФК «Літія» був заснований у 1982 році. Після того, як Словенія стала незалежною, саме «Літія» невдовзі почала розвивати футзал у цій країні. За свою історію «Літія» здобула десять титулів чемпіона Словенії, так само десять разів вона здобувала Суперкубок Словенії, а також дев’ять разів ставала володарем Кубку Словенії. Окрім того, «Літія» довгий час була базовим клубом збірної Словенії з футзалу, а також однією з перших словенських футзальних команд, яка мала повноцінну клубну вертикаль – від дитячих колективів до основного складу.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.