Головний тренер жіночої збірної Італії Франческа Сальваторе оприлюднила список футзалісток, які готуватимуться до товариського матчу проти жіночої збірної України, який відбудеться 15 червня.

Воротарі: Аріанна Тіреллі («Пучетта Кальчо»), Анджеліка Діабазе («Чітта ді Фальконара»), Ана Кароліна Сестарі («Пескара»).
Універсали: Джорджія Верцуллі («ТікіТака Франкавілла»), К’яра Пернацца («Бітонто»), Аріанна Бово, Габі Ванеллі (обидві – «Кік Оф»), Аріанна Помпоселлі («Аудаче Верона»), Федеріка Беллі, Сара Бутіма, Бруна Борджес, Людовіка Коппарі (усі – «Пескара»), Рафаела Даль Маз, Еріка Феррара, Сільвія Пратіко (усі – «Чітта ді Фальконара»), Рената Адаматті, Ніколетта Мансуетто (обидві – «Італкаве Реал Статте»).

Як повідомляє авторитетний портал anygivensunday.it, котрий висвітлює італійський жіночий футзал, свій перший виклик до «Скуадри адзурри» отримали Джорджія Верцуллі, Габі Ванеллі, Аріанни Бово, Сільвії Пратіко та К’яри Пернацца. Також до збірної Італії повертаються Аріанна Тіреллі та досвідчені Бруна Борджес та Федеріка Беллі. Зазначимо, що перед поєдинком проти збірної України гравчині італійської збірної зберуться 12 червня та проведуть міні-збір.

Що стосується жіночої збірної України, то нагадаємо, що команда Олега Шайтанова готуватиметься до «Фіналу чотирьох» чемпіонату Європи серед жінок, який відбудеться у португальському Гондомарі з 1 по 3 липня. У рамках підготовки до фінального етапу жіночого Євро «синьо-жовті» проведуть навчально-тренувальні збори в Італії, Сан-Марино, Франції та Португалії. Товариський матч проти жіночої збірної Італії – це також один з етапів підготовки до Євро у рамках НТЗ.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото:
anygivensunday.it   

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.