Благодійний аукціон від української футзальноє спільноти триває. Новий лот аукціону – ігрова футболка чоловічої студентської збірної України зі студентського «мундіалю», який нещодавно проходив у Португалії, від гравця нашої команди Владислава Завертаного. Зазначимо, що футболка виставляється з автографом футзаліста.  

Ігрова футболка студентської збірної України з автографом Владислава Завертаного з чемпіонату світу серед студентів - 2022. Ракурс № 1.
Ігрова футболка студентської збірної України з автографом Владислава Завертаного з чемпіонату світу серед студентів – 2022. Ракурс № 1.
Ігрова футболка студентської збірної України з автографом Владислава Завертаного з чемпіонату світу серед студентів - 2022. Ракурс № 2.
Ігрова футболка студентської збірної України з автографом Владислава Завертаного з чемпіонату світу серед студентів – 2022. Ракурс № 2.

Стартова ціна – 1000 гривень. Наступний мінімальний крок – 200 гривень. Аукціон триватиме до 4 cерпня на сторінці Семена Слепакова у соцмережі «Фейсбук». Усі кошти від продажу лоту підуть на підтримку воїнів Збройних Сил України.

Нагадаємо, що 24 лютого Російська Федерація розпочала повномасштабне військове вторгнення на територію України.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: fisufutsal2022.uminho.pt

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.