Компанія «VBET Ukraine» стала преміум-спонсором чоловічої та жіночої футзальних збірних України 🇺🇦 а також Екстра-ліги – національного чемпіонату України з футзалу, що носитиме назву «VBET Екстра-ліга».

Цей крок став логічним продовженням діяльності компанії, яка також є преміум-спонсором чоловічої збірної України з футболу, генеральним спонсором жіночої збірної України з футболу та титульним партнером VBET Ліги (УПЛ).

«Останні роки футзал в Україні розвивається семимильними кроками, і високе місце нашої національної збірної в рейтингу найкращих команд світу — додаткове тому підтвердження. Ми раді стати частиною футзальної сім’ї України й допомагати розвитку цього виду спорту в нелегкі для країни часи. Усі разом прагнемо перемоги й зробимо все від себе залежне, щоб чоловіча та жіноча збірні ставали сильнішими, а українська Екстра-ліга подарувала нам незабутні емоції», – зауважив СЕО «VBET Ukraine» Георгій Гівішвілі.

«Ми натхненні тим, що наші футзальні збірні та український футзал загалом стають все більш помітними та комерційно привабливими для партнерської співпраці. Вдвічі приємніше від того, що компанія «VBET Ukraine» стає нашим партнером у такий нелегкий час. Однак, ми віримо у те, що об’єднання спільних зусиль та потенціалів сприятиме зростанню нашого виду спорту. Не можу не відзначити того факту, що тепер з брендом VBET у рамках великої спортивної сім’ї співпрацюватимуть не лише футбольні, а й футзальні збірні. Разом ми беззаперечно станемо ще сильнішими та спраглими до емоцій переможців», – зазначив президент Асоціації футзалу України Сергій Владико.

«VBET Ukraine» активно підтримує український спорт і футбол зокрема, попри складну ситуацію в країні. Позиція компанії полягає в тому, щоб дарувати українцям яскраві емоції, які зараз так необхідні. Гаслом «Разом сильніші!» VBET Ukraine закликає об’єднатися та рухатися до нових перемог.

За матеріалами пресслужби Асоціації футзалу України

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.