Капітан команди «Кардинал-Рівнестандарт» Михайло Волянюк поділився враженнями від старту сезону та розповів про розмову в роздягальні після прикрої домашньої поразки від івано-франківського «Урагану».

– Михайле, як оцінюєш старт сезону?
– Старт сезону вийшов неоднозначним. Добре, що виграли перший матч. Але погано, що не вистачило сил хоча б на нічию з «Ураганом», при тому що налаштовувались ми лише на перемогу.

– Ти дуже емоційним був після завершення матчу з «Ураганом». Про що говорили у роздягальні? І чого не вистачило, щоб здобути очки?
– Так, був дуже емоційним після гри. Було, що сказати команді. Але про що саме ми говорили – хай залишиться між нами. Можу сказати, що в роздягальні тренер подякував за гру, і ми розійшлись відпочивати.

А не вистачило нам, на мою думку, концентрації та сил. Бо лава запасних в «ураганівців» набагато більша. Вони мали змогу проводити ротацію складом, що і стало ключовим фактором для перемоги в цьому матчі.

– Як змінилася твоя роль у команді після отримання капітанської пов’язки? Чи відчуваєш додаткову відповідальність?
– Моя роль в команді ніяк не змінилася. Я стараюся виконувати свої обов’язки в команді на максимум. Як минулого сезону, так і цього. А додаткову відповідальність відчував тільки в першому матчі. Та й то – до стартового свистка!

– Як тобі нова система розіграшу чемпіонату?
– Досить непоганий формат змагань. Тільки шкода, що не всі команди з минулого чемпіонату залишились в VBET Екстра-Лізі. Дивлячись на ту ситуацію, яка зараз склалась у державі, це дуже непогане рішення.

P S. Слава Україні! Ми обов’язково переможемо.

За матеріалами офіційного сайту ФК «Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне)
Фото: Роман ЦУПРУК

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.