Так вже повелося, що протистояння між «Енергією» та «Кардиналом-Рівнестандартом» вже давно носять принциповий характер. Але при цьому ці дві команди дуже часто грають між собою внічию. Принаймні, на передсезонних турнірах львів’яни та рівняни жодного разу не змогли виявити переможця в очних зустрічах. Однак, це було перед стартом сезону, а зараз вже інші реалії. Тому, теоретичний мирний підсумок навряд чи влаштовував як «Енергію», так і «Кардинал-Рівнестандарт».  

«Енергія» активно почала домашню гру. Зокрема, стартова четвірка «енергетиків» на старті гри мала три чудові нагоди забити перший гол у цьому поєдинку, проте «пробити» Бакінського підопічним Валерія Легчанова не вдавалося. До того ж, у пасиві «кардиналів» на початку гри вже було два командних фоли, що теж було явно не на руку рівнянам. І хоча «Енергії» не вдалося швидкий гол, та старт поєдинку можна було сміливо віддавати саме львів’янам. Однак, і надалі саме «зелено-білі» факитчно володіли ініціативою, що зрештою призводило до того, що біля воріт Бакінського створювались небезпечні моменти. У ці хвилини гостям з Рівного фактично не вдавалося зробити щось більш-менш цікаве біля воріт Войтовича.

Для того, шоб ще більше пожвавлювати гру, Валерій Легчанов випускав у першій та другій четвірках свіжих гравців – Кваснія та Цілика відповідно. І це приносило свої плоди, оскільки гра «Енергії» дійсно ставала більш швидкою. Проте, у той же момент львів’янам так і не вдавалося відкрити рахунок у грі. У рівнян же фактично перша більш-менш серйозна спроба зробити щось серйозне біля воріт Войтовича була зафіксована на 11-й хвилині, коли Волянюк пробив вище воріт. Трохи пізніше Волянюк таки змусив Войтовича вступити у гру, але бажаного для рівнян результати це не принесло. Однак, біля протилежних воріт було все-таки більш небезпечно.

Зрештою, на 19-й хвилині ігрова та територіальна перевага «Енергії» таки втілилась у гол. На 19-й хвилині «енергетики» розіграли класну за своєю геометрією комбінацію з залучанням усіх чотирьох польових гравців, які були на майданчику, і Радевич видав пас на дальню стійку, де Квасній зміг переправити м’яч у ворота. Відповісти на цей гол міг Малиновський, проте з його ударом якимось чином впорався Войтович. «Кардинали» після цього пішли на штурм воріт «Енергії», але зрівняти рахунок до перерви їм не вдалося.

«Енергія» розпочала другу половину гри так само активно, як і першу. Однак, забити «гол з роздягальні» львів’янам не вдалося, в першу чергу, через надійну гру Бакінського. У відповідь міг забити Волянюк, проте з його ударом впорався Войтович. Тим не менш, саме підопічні Валерія Легчанова проявляли більшу аутивність у спробах оновити цифри на табло «Боско Арени». Але оновити рахунок вдалося саме гостям. Це сталося на 27-й хвилині, коли Грорпинич перехопив передачу Цілика та вивів на ударну позицію Волянюка, який і влучив у дальній кут воріт Войтовича – 1:1.  

Майже одразу «енергетики» створили непоганий момент, але Зваричу не вдалося переправили м’яч у ворота рівнян. До того ж, у цьому епізоді був зафіксований фол з боку гравця «Енергії», оскільки він зіткнувся з Бакінським, внаслідок чого був зафіксований фол в атаці. А вже у наступному епізоді Квасній міг оформити дубль, але надійно зіграв усе той же Бакінський. До проблем з реалізацією власних моментів у львів’ян додалася ще одна – п’ять командних фолів, при тому, що до кінця гри залишалось ще приблизно десять хвилин, тобто – половина другого тайму. Тому, логічно, що галичани стали грати більш обережно. Однак, як показали подальші події, на атакувальний настрій господарів майданчику це не впливало, але при цьому був ризик пропустити і від «кардиналів». Зокрема, забити міг Кравчук.

«Енергія» продовжувала робити все для того, щоб схилити шальки терезів на свою користь. Це можна було зробити завдяки тим моментам, які мали Радевич та Буньо. Однак, цим гравцям львівської команди не вдалося змусити Бакінського капітулювати вдруге. У цей же час львів’яни не забували в про оборону, чому підтвердженням той факт, що Марциняк не дав Волянюку вийти на ударну позицію.

Ближче до кінця гри обидві команди почали загострювати ситуацію біля чужих воріт, але ані «Енергії», ані «Кардиналу-Рівнестандарту» не вдавалося вийти вперед. До того ж, рівняни теж привезли собі п’ятий фол, а це означало, що тепер обом командам потрібно було грати набагато обережніше, аби не сфолити вшосте і не заробити для суперника право на дабл-пенальті. Саме ця обережність, вочевидь, і призвела до того, що фінальна сирена зафіксувала нічию в поєдинку між двома принциповими суперниками.   

«Енергія» (Львів) – «Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне) – 1:1
Голи:
Квасний (19) – Волянюк (27)

«Енергія»: Войтович – Буньо, Радевич, Марциняк, Легендзевич – Малишко, Пелех, Зварич, Кузь – Цілик, Квасній, Струк
«Кардинал-Рівнестандарт»: Бакінський – Горпинич, Ланко, Кручок, Волянюк – Скибчик, Басич, Малиновський, Кравчук
Попередження: Ланко (32) 

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: Роман ЦУПРУК

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.