Офіційний сайт «Пальми Футзал» повідомляє про те, що клуб з Балеарських островів подав офіційну заявку на проведення «Фіналу чотирьох» Ліги чемпіонів. Зокрема, повідомляється, що іспанський клуб планує організувати фінальну стадію змагань на арені «Велодром Іллес Балеарс». Ця арена є по суті велодромом, однак «Пальма Футзал» має досвід проведення матчів на цій арені, оскільки саме тут вона проводила домашні поєдинки чемпіонату Іспанії з футзалу, поки не перебазувалась на «Палау Мунісіпаль д’Еспортс Сон-Моа».

Таке рішення віцечемпіона Іспанії полягає в тому, що «Велодром Іллес Балеарс» може вмістити більше глядачів, ніж «Палау Мунісіпаль д’Еспортс Сон-Моа» (саме на цій арені проходили матчі групи «В» Елітного раунду Ліги чемпіонів. – А. Т.), і, відповідно, більше підходить під вимоги УЄФА для проведення «Фіналу чотирьох». Окрім того, «Пальма Футзал» планує організувати шоу для вболівальників, яке може вивести «Фінал чотирьох» Ліги чемпіонів УЄФА з футзалу на новий рівень.

Нагадаємо, що «Фінал чотирьох» футзальної Ліги чемпіонів відбудуться 4/5 та 6/7 травня 2023 року. До вирішального етапу змагань потрапили португальські «Бенфіка» та «Спортінг», іспанська «Пальма Футзал», а також бельгійський «Андерлехт». Приймаюче місто «Фіналу чотирьох», а також дата жеребкування півфінальних пар стануть відомі пізніше.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: ФК «Пальма Футзал» (Іспанія)

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.