«Фінал чотирьох» футзальної Ліги чемпіонів сезону 2022/2023 р. р. може пройти у Польщі. Принаймні, про можливість організації цього турніру саме у Польщі в інтерв’ю пресслужбі польської футзальної ФОГО Екстракляси розповів спортивний директор глівіцького «Пясту» Рафал Франц.

«Можемо організувати вперше в історії польського футзалу «Фінал чотирьох» Ліги чемпіонів. Це було гарне рішення з боку клубу, і воно було підтверджене результатами в Екстраклясі, також це показали наші виступи на міжнародній арені.» – саме так Рафал Франц прокоментував можливе проведення «Фіналу чотирьох» Ліги чемпіонів у Польщі.

Пропонуємо Вашій увазі повну відеоверсію цього інтерв’ю. 

Зазначимо, що якщо «Фінал чотирьох» футзальної Ліги чемпіонів сезону 2022/2023 р. р. відбудеться у Польщі, то, швидше за все, півфінали, матч за третє місце та фінал проходитимуть на майданчику «Арени Глівіце», яка може вмістити близько 13 тисяч глядачів. 

Нагадаємо, що путівки до «Фіналу чотирьох» Ліги чемпіонів здобули португальські «Бенфіка» та «Спортінг», іспанська «Пальма Футзал» та бельгійський «Андерлехт». Наразі претендентом на проведення «Фіналу чотирьох» є Іспанія, а конкретно – Пальма-де-Майорка, де базується «Пальма Футзал».

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото:
gigseekr.com

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.