У Житомирі відбувся матч-відповідь 1/8 фіналу чемпіонату України серед команд Другої ліги, в якому «Форца» приймала хмельницький «URBAN». Нагадаємо, що перший матч між цими командами завершився внічию – 2:2. Більше того – повторний поєдинок теж міг принести нічию в основний час. Але на останній хвилині гри Дмитро Чайківський допоміг господарям здобути перемогу, а разом з нею – путівку до чвертьфіналу. Пропонуємо Вашій увазі протокольні дані поєдинку.

21 квітня.

«Форца» (Житомир) – «URBAN» (Хмельницький) – 4:3
Горєлко (7), Дорош (17), Самчик (23), Чайківський (40) – Зубик (6), Гресь (7), Журавель (20)

Попередження: Сорока (40)
Перший матч – 2:2

Нагадаємо, що у чвертьфінал вже вийшли «Надія» (Хорів), «СумДУ» (Суми) та «Україна» (Токарі).

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»