У Києві відбувся вирішальний, п’ятий матч півфінальної серії плей-оф чемпіонату України серед команд VBET Екстра-ліги, в якому місцевий «ХІТ» приймав львівську «Енергію». Після того, як у чотирьох попередніх поєдинках була боротьба фактично до останньої секунди, внаслідок чого це протистояння й перейшло у п’ятий матч, очікувалось, що дещо подібне буде і зараз. Однак, вже за підсумками першого тайму «ХІТ» вигравав з рахунком 4:0, а вже у другій 20-хвилинці підопічні Олега Лук’яненка тільки збільшили свою перевагу. Єдине, на що вистачило підопічних Валерія Легчанова, так це на два голи наприкінці гри. Зрештою, «ХІТ» переміг з рахунком 7:2, і тепер готуватиметься до фінальної серії проти івано-франківського «Урагану». Відповідно, «Енергія» зіграє у серії за третє місце з рівненським «Кардиналом-Рівнестандартом».

Пропонуємо Вашій увазі протокольні дані матчу.

17 травня.

«ХІТ» (Київ) – «Енергія» (Львів) – 7:2
Жук (3, 16), Літвінов (14), Журба (15), Педяш (25), Шеремета (27), Чернявський (39) – Гураль (38), Теряєв (39)

Попередження: Подлюк (12) – Зварич (12), Легендзевич (13), Квасній (15), Пітуля (31)
Рахунок у серії – 3:2

Зазначимо, що фінальна серія та серія за третє місце мають розпочатися 20 травня.

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»