У Києві відбувся третій матч фінальної серії чемпіонату України серед команд VBET Екстра-ліги. І для «ХІТа», і для «Урагану» цей поєдинок був дуже важливим, оскільки перемога у ньому максимально наблизила б одну з команд до чемпіонського титулу. Нагадаємо, що у фіналі VBET Екстра-ліги серія плей-оф триває до трьох перемог однієї з команд.

Що стосується поєдинку, то «ХІТ» відкрив рахунок на 15-й хвилині. У ворота «Урагану» був призначений пенальті за гру Корсуна рукою, і Жук реалізував 6-метровий. А вже в ендшпілі другого тайму Педяш закріпив перевагу киян. «Дракони» намагались врятувати гру за рахунок гри з п’ятим польовим гравцем, але ледь не пропустили у порожні ворота – удар Сухова прийняла на себе поперечина. Тим не менш, «ХІТ» переміг у цій грі з рахунком 2:0. Відповідно, рахунок у фінальній серії став 2:1 на користь підопічних Олега Лук’яненка. Це означає, що в разі перемоги «кабельників» у четвертій грі, титул чемпіона України вперше за довгий час повернеться до Києва. Якщо ж виграє «Ураган», то п’ятий матч серії відбудеться в Івано-Франківську.

Пропонуємо Вашій увазі протокольні дані матчу.

27 травня.

«ХІТ» (Київ) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 2:0
Жук (15 – з 6-метрового), Педяш (36)

Попередження: Дичук (27)
Рахунок у серії – 2:1

Четвертий поєдинок фінальної серії плей-оф VBET Екстра-ліги відбудеться 28 травня.

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»