Головний тренер «Кардинала-Рівнестандарта» Олександр Бондар підсумував тріумфальний для рівнян сезон, у якому «зелено-жовті» здобули VBET Кубок України і бронзові медалі чемпіонату VBET Екстра-ліги.

– Олександре Олександровичу, як оцінюєте сезон загалом? Що стало запорукою успіху: ігрова дисципліна, тактика, командний дух?
– Якщо оцінювати за п’ятибальною системою, то сезон оцінив би на п’ять з плюсом! Кубок та медалі – це історичне досягнення для клубу і для Рівного, яке раніше нікому не вдавалося. Запорукою успіху, вважаю, були віра і бажання. Ми довели усім, що нічого неможливого не буває, і що команду «Кардинал» треба поважати.

– Як довго триватиме відпустка? Які плани в головного тренера на цей час?
– Наступний сезон попередньо стартує 17-го серпня матчем за Суперкубок України. Тому, мабуть, команда збереться в середині липня. Зараз головне – відпочити від надважкого сезону, особливо його кінцівки, де нам довелося зіграти за два місяці більше двадцяти матчів.

Щодо конкретно моїх планів на цей період – хочеться відключитися від усього, відпочити, більше часу провести з сім‘єю і визначитися з майбутнім.

– Чи є вже плани на міжсезоння? Які?
– Планувати міжсезоння звичайно треба, але на даний момент всі відчувають повне виснаження. Тому, спочатку потрібно відпочити, скучити за футзалом, і вже з новим натхненням рухатися далі.

– Якою буде команда у новому сезоні? Чи всі хлопці залишаються? Можливо, є вже варіанти з поповненням?
– Керівництво клубу саме працює над тим, щоб зберегти склад команди, який тріумфально відіграв у цьому сезоні. Наразі невідомо, хто залишиться в команді, оскільки після такого сезону деякі гравці отримали пропозиції з інших клубів. Щодо поповнення – воно обов‘язково потрібне. Кінцівка сезону показала, що гравцям було важко. Ми віддали усі сили і цілком заслужено здобули Кубок України і бронзові медалі чемпіонату.

Також користуючись нагодою, хочу ще раз подякувати ЗСУ, за те як вони мужньо боронять нашу країну. Слава Україні!

За матеріалами офіційного сайту МФК «Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне) 

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.