Президент футзального клубу «Кардинал-Рівне» Володимир Валявка оцінив виступ команди у минулому сезоні та окреслив завдання на найближче майбутнє.

– Володимире Ярославовичу, після перемоги у Кубку Ви висловлювали впевненість, що команда до цього успіху додасть і комплект медалей чемпіонату. Це сталося. Як тепер оцінюєте сезон?
– Сезон оцінюю на «відмінно». Адже команда зіграла навіть вище своїх можливостей. До Кубку України додали бронзові медалі Екстра-ліги. Досягти такого результату вдалося завдяки неймовірній самовіддачі кожного із гравців і всієї команди в цілому.

– Як ці успіхи вплинуть на розвиток клубу і команди в найближчому майбутньому? Адже тепер титули потрібно захищати.
– Будемо сподіватися, що цей успіх сприятиме популяризації футзалу у Рівному. Що більше молоді буде записуватися на заняття у ДЮСШ № 4. Ми у свою чергу не будемо змінювати стратегію розвитку клубу і опиратимемося й надалі на власних вихованців і талановиту молодь.

Звичайно, титули потрібно захищати. І ми намагатимемося захистити та примножити здобутки минулого сезону в майбутньому. І я сподіваюся і вірю в те, що ми поборемося за ще один титул – Суперкубок України. Адже ми вперше в історії клубу маємо шанс здобути цей почесний трофей.

– Після завершення сезону у клубі вже відбулися певні організаційні зміни. Чи можемо озвучити їх публічно?
– Ми остаточно припиняємо співпрацю з «Рівнестандартом». Натомість, зараз є принципова згода про співпрацю із рівненським клубом «Авангард». Щодо формату цієї співпраці – все залежатиме від рішення, в яких саме турнірах зіграють наші команди. Думаю, ми однозначно збережемо команду в Юнацькій Екстра-лізі і також, можливо, заявимо команду до Першої, або ж Другої ліги. Це залежатиме від формату розіграшу турніру.

– Головний тренер команди Олександр Бондар минулого тижня сказав, що наразі невідомо, хто з гравців залишиться в команді. Чи можете Ви розповісти більше?
– Завдання на міжсезоння – однозначно зберегти переможний склад. І, можливо, посилитися одним-двома виконавцями. Станом на сьогодні ми майже з усіма гравцями домовилися про продовження співпраці. І я сподіваюся, що нам вдасться посилитися кимось із новачків.

– Які завдання стоятимуть перед командою в новому сезоні?
– У наступному сезоні намагатимемося захистити здобутки. Сподіваюся, нам це вдасться. Більше того, я вірю, що ми здатні виступити ще краще.

– Ваше бачення: яким має бути формат розіграшу чемпіонату та Кубку України у сезоні 2023/2024?
– Насамперед, дякую Силам оборони України за те, що ми взагалі зуміли відіграти цей сезон. А щодо наступного чемпіонату – формат проведення чемпіонату для нас особливого значення не матиме. Найголовніше – щоб чемпіонат стартував. Щоб команди радували вболівальників і в чесній боротьбі визначили переможця і призерів.

За матеріалами офіційного сайту МФК «Кардинал-Рівне» (Рівне)

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.