Офіційний сайт хожувського «Клірексу» повідомляє про об’єднання зі спортивним клубом «Рух» (Хожув) та входження до структури «Руху». Таким чином, у футзальній ФОГО Екстраклясі у новому сезоні буде представлена футзальна команда «Рух» (Хожув).

Нагадаємо, що футзальний клуб «Клірекс» (Хожув) був 5-разовим чемпіоном Польщі з футзалу (2000, 2001, 2002, 2006, 2007), а також учасником фінального етапу першого в історії Кубку УЄФА з футзалу (2002). У сезоні 2022/2023 р. р. «Клірекс» знаходився у зоні вильоту з ФОГО Екстракляси, але зберіг за собою прописку в еліті польського футзалу.

Що стосується футбольного клубу «Рух», то це один з найстаріших та найтитулованіших клубів Польщі. Заснований у 1920 році. В активі «Руху» – 14 титулів чемпіона Польщі з футболу (так само, як і у «Гурніка» з Забже, але на одне чемпіонство менше, ніж у варшавської «Легії». – А. Т.). У сезоні 2022/2023 р. р. «Рух» посів друге місце у Першій лізі та повернувся до футбольної Екстракляси через шість років після свого падіння вниз, яке було пов’язано з фінансовими проблемами клубу.

Таким чином, у футзальній ФОГО Екстраклясі з’явився вже п’ятий бренд з футбольної Екстракляси. Нагадаємо, що трохи раніше у ФОГО Екстраклясі з’явились футзальні команди таких футбольних клубів футбольної Екстракляси, як «Легія» (Варшава), «Відзев» (Лодзь), «Пяст» (Глівіце) та «Ягєллонія» (Білосток). Тепер до них приєднався «Рух» (Хожув).

Таким чином, саме кольори «Руху» захищатиме у новому сезоні український воротар Максим Кісельов, який під час літнього міжсезоння залишив катовіцький «АЗС УС» та приєднався до хожувян.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.