Після другого поспіль «золота» в рамках чемпіонату України з футзалу серед команд Першої ліги максимально логічно було б підвищитися у класі та почати писати нову сторінку в історії «Любарта», ставши клубом VBET Екстра-ліги. Проте, найближчим часом цього не відбудеться.

Чому «Любарт» не піде в елітний дивізіон, а також про підсумки минулого сезону та плани на майбутнє у короткому інтерв’ю розповів генеральний менеджер «князів» Дмитро Пасічник.

– «Любарт» втретє став чемпіоном Волині, знову завоював золото Першої ліги та непогано виступив в рамках Кубка України, вдруге дійшовши до 1/8 фіналу. Як ви особисто оціните цей сезон, зважаючи на значну перебудову команди?
– Однозначно, це був дуже хороший та успішний сезон. Важко почали, але в підсумку досягнули максимального результату за рахунок командного духу, величезного бажання перемогти та системній праці. Звичайно, величезний вклад у це зробив головний тренер Назар Бугайчук, який справився з управлінням командою в нових умовах і чудово виконав свою роботу.

Разом із цим? молоді гравці «Любарта» стали справжніми лідерами команди, а новачки, які прийшли в клуб, змогли якісно влитися у колектив та посилити його. Все це і стало запорукою нашого успіху!

– Звісно, що після такого хорошого та результативного сезону вболівальники, цілком справедливо, очікували на підвищення «Любарта» у класі. Чи буде Луцьк у VBET Екстра-лізі?
– Найближчим часом не буде (зазначимо, що інтерв’ю вийшло вже після того, як був оприлюднений склад команд-учасниць VBET Екстра-ліги у новому сезоні. – А. Т.). Ми прагнули саме до цього, проте обставини вкотре стали на нашому шляху. Після закриття спортивної арени в «Адреналіні», область залишилася без єдиного сертифікованого для наших потреб залу.

Сподівалися, що зможемо грати у VBET Екстра-лізі в обласній ДЮСШ, але керівництво Асоціації футзалу України нам відмовило. Той зал трішки не підходить за параметрами.

У підсумку, сьогодні ми не можемо рухатися далі, бо в місті відсутня відповідна інфраструктура. А створити її самостійно «Любарт» не здатний. Для цього потрібні інвестори та зацікавленість влади у такому проєкті, якої наразі нема.

– Чи розглядали варіант з проведенням домашніх матчів в іншій області?
– Такий варіант був, але він нам не підходить без чіткого розуміння, чи буде в найближчі роки у Луцьку відповідний зал. Ні я, ні мої колеги не бачимо сенсу грати в іншому місті, тим паче, в іншій області. «Любарт» – місцева команда. Для нас на першому місці – розвиток молодих гравців та промоція свого регіону на футзальній мапі України. Робити це в межах умовної Рівненщини ми не хочемо.  Хоча там є аж три відповідних зали і нині будується четвертий!

– Чи зверталися ви до місцевої влади з проханням допомогти клубу?
– Зважаючи на те, що в країні війна, ми цього не робимо. Я вважаю, що всі сили та максимум бюджетних коштів потрібно спрямовувати на перемогу. Ми справляємося самотужки. І не просто справляємося, а досягаємо високих результатів, паралельно успішно розвиваючи нашу дитячу школу.

Загалом, «Любарт» не проти підтримки від влади, навпаки, я переконаний, що клуб буде найбільш успішним за рахунок симбіозу влади, бізнесу та вболівальників. Проте, повторюся, просити фінансову підтримку від міста під час війни ми не будемо.

– То на яке майбутнє «Любарта» очікувати вболівальникам?
– «Любарт» продовжить свій шлях. Скоро нам виповнюється п’ять років. Незважаючи ні на які труднощі, весь цей час ми зростали: і організаційно, і спортивно. Наші результати це доводять. Плануємо й надалі робити акцент на розвитку молодих талантів з усіх куточків України. Як показала практика, «Любарт» став чудовим місцем для юних виконавців, які не могли закріпитися в інших колективах. Найяскравіший приклад – Ігор Тимців та Олександр Сименко.

Також будемо активно розвивати футзальну школу ДЮФК «Любарт». Упродовж цього сезону наші тренери та вихованці продемонстрували свій високий рівень. Тепер цю високу підняту планку потрібно втримати і згодом підняти ще вище!

За матеріалами пресслужби ФК «Любарт» (Луцьк)
Фото: ФК «Любарт» (Луцьк)

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.