DEBRECEN, HUNGARY - MARCH 16: Nataliia Mytrofanska poses for a portrait during a Ukraine squad portrait session ahead of the UEFA Women's Futsal EURO 2023 Finals on March 16, 2023 in Debrecen, Hungary. (Photo by Eóin Noonan - Sportsfile/UEFA via Getty Images)

Воротар національної жіночої збірної України Наталія Митрофанська стала новим гравцем команди «Вальдетірес Ферроль». Про це повідомляє пресслужба іспанського клубу.

Зазначимо, що у сезоні 2022/2023 р. р. Наталія Митрофанська виступала за інший іспанський клуб – «Депортіво Кордоба», який, так само, як і «Вальдетірес Ферроль», грає у Сегунді (тільки треба враховувати, що ці дві команди грають у різних групах другого за силою дивізіону в іспанському жіночому футзалі. – А. Т.). У минулому сезоні вже колишній клуб Митрофанської посів підсумкове дванадцяте місце, яке не дозволило «Депортіво» залишитись у Сегунді на наступний сезон.

У свою чергу, «Вальдетірес Ферроль» посів дев’яте місце у своїй групі. У наступному сезоні ця команда продовжить свої виступи у Сегунді.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: УЄФА

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.