Спортивний директор «SkyUp Futsal» Микита Тменов розповів про те, як команда готується до сезону, завдання, які поставлені на майбутній ігровий рік, її структуру та процес перемовин щодо майбутньої домашньої арени.

– Микито, розкажіть більше про рішення подачі заявки на участь у VBET Екстра-лізі. Наскільки складно воно далося і наскільки команда готова до гри на такому рівні?
– Від початку створення нашого клубу ми завжди прагнули грати на найвищому рівні. Певним стартом стала участь у чемпіонаті міста, а на момент повномасштабного вторгнення ми виступали у Першій лізі. На момент призупинення чемпіонату у своїй групі команда перебувала на першій сходинці. Звичайно, нашим завданням була перемога у турнірі. Клуб прагнув підвищитися у класі. На жаль, після 24-го лютого все зупинилося. Оскільки наш головний партнер – авіакомпанія «SkyUp» не мала можливості здійснювати рейси – стало зрозуміло, що ми не зможемо взяти участь у найвищому за рангом дивізіоні. Зараз завдяки нашому президенту, який зробив все, щоб команда залишилася, ми продовжуємо йти до своєї головної мети. Нині наша країни переживає складний час, тому я хочу висловити слова вдячності тим людям, які інвестують свої гроші у спорт. Думаю, що для всіх них футзал є більше, ніж грою або розвагою. Переконаний, що після нашої головної перемоги ми (меценати, організатори, гравці) спільними зусиллями зможемо вивести український футзал на новий якісний рівень.

– У якому статусі Ви будете присутні у клубі в наступному сезоні?
– Нині я виконую функції спортивного директора. Однак, зараз проходжу тренувальний збір з командою у повному обсязі. Далі буде видно. У нас все вирішує тренерський штаб. Якщо я зможу допомогти команді на паркеті, то буду грати. Бажання у мене завжди є.

– Як проходить підготовка команди?
– Підготовка проходить досить рівно. До нас долучилися низка нових футзалістів, які працюють з великим бажанням, що неабияк тішить. Видно, що команда скучила один за одним. Зараз всі об’єднані спільною метою, яка полягає у тому, щоб грати на рівні VBET Екстра-ліги. Для нас це неабиякий виклик.

– Що можете сказати про майбутніх суперників у рамках Кубку Львівщини?
– У нашій групі підібралися команди, які представляють елітний дивізіон: «ХІТ», «Сокіл» та «in.IT». Це вже показник високого рівня. До турніру ми підійдемо на тому етапі підготовки, коли треба грати якнайбільше. Вважаю, що усі чотири поєдинки мають піти нам на користь.

– В якому залі команда планує проводити матчі чемпіонату?
– Щодо залу питання не є вирішеним до кінця. Маємо певні домовленості зі спорткомплексами, але не все залежить від нас. Однозначно, хочемо щоб це був якісний зал та картинка для глядачів, оскільки все це робиться для них. Однак, є багато нюансів, які не дають втілювати все бажане у реальність. Тому поки що не можу дати конкретну відповідь. Сподіваюся, найближчим часом все вирішиться.

– Чи будуть у структурі клубу присутні інші команди?
– Так, звичайно. Ми не відходимо від нашої концепції. Від часу коли ми вийшли на рівень Першої ліги – клуб завжди мав другу команду, яка грала на щабель нижче. Цього сезону «SkyUp Futsal-2» виступатиме у Вищій лізі чемпіонату Києва. Це турнір досить високого рівня. Наскільки мені відомо, міські або обласні чемпіонати минулого сезону були наступними за рангом після VBET Екстра-ліги. Частина команд це використовували у випадку з молодими гравцями. Тобто, вони могли брати участь в обох змаганнях. Як на мене, їм це йде на користь. Тож, нам цікаво рухатися і в цьому напрямку.

– Яке завдання стоїть перед клубом на цей сезон?
– Для нас цей сезон стане дебютний на такому рівні. Всі розуміють, що попереду ще багато випробувань. Маємо стратегію на декілька років. Хочемо рости і розвиватися як клуб не лише у спортивному плані, а також в інших площинах. Тому цей рік для нас має стати певним трампліном для становлення. Водночас, знаючи амбіції всіх причетних до клубу людей, ми будемо робити все і навіть більше, щоб зачепитися за результат вже цього сезону.

За матеріалами пресслужби ФК «SkyUp Futsal» (Київ) 

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.