Авторитетний портал futsalpolska.pl повідомляє про те, що матч шостого туру Елітного раунду Європейської кваліфікації чемпіонату світу – 2024 між національними збірними Польщі та України, який запланований на 20 грудня, відбудеться у Лодзі. Нагадаємо, що спочатку цей поєдинок мав би відбутись у Гожуві Велькопольському, де мало би відбутись відкриття нової арени саме матчем між збірними Польщі та України.

Як стало відомо кореспонденту футзального порталу «5х5», ще до того, як була оприлюдена інформація про те, що матч Польща – Україна має відбутись у Гожуві Велькопольському, розглядались варіанти провести цей поєдинок на арені, яка вміщує не менше 10000 глядачів. Зокрема, розглядалася «Ерго-Арена» у Гданську. Однак, потім будо прийнято рішення про проведення цього протистояння між футзальними збірними Польщі та України на новій арені у Гожуві Велькопольському, яка, за планом, має вмістити близько 3700 глядачів. Однак, зараз, як ми бачимо, було вирішено провести вирішальний поєдинок групи «В» у Лодзі, на майданчику «Атлас Арени», яка вмішує 13850 глядачів.

Нагадаємо, що збірна України у рамках Елітного раунду Європейської кваліфікації ЧС-2024 стартує виїзним матчем проти збірної Бельгії, який відбудеться 15 вересня. А вже 20 вересня українці на майданчику в угорському Берреттьоуйфалу прийматимуть збірну Польщі.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото:
lodz.nzszemiasto.pl

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.