10 вересня у хорватському Поречі відбудеться фінал чемпіонату Європи (U-19), у якому зіграють юніорські збірні Іспанії та Португалії. Перед цим поєдинком стали відомі призначення арбітрів та офіційних осіб. Приємно, що серед тих, хто отримав призначення на фінал, є сумчанка Марія Мисловська, яка виконуватиме функції резервного арбітра. Повний же склад суддівської бригади виглядає таким чином: Даніель Маткович (Швейцарія, перший арбітр), Деян Веселіч (Словенія, другий арбітр), Даг Ерік Тангвік (Норвегія, третій арбітр), Марія Мисловська (Україна, резервний арбітр), Доне Рістовскі (Північна Македонія, хронометрист), Іван Новак (Хорватія, спостерігач арбітражу).

Зазначимо, що у рамках Євро-2023 (U-19), який добігає кінця у хорватському Поречі, у якості арбітра також працював харків’янин Денис Куций.

Нагадаємо, що фінальний матч між юніорськими збірними Іспанії та Португалії розпочнеться о 21.30 за київським часом. Пряма трансляція на території України – на діджитал-платформі «Суспільне: Спорт». Також трансляція буде на сайті uefa.tv.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото:
crofutsal.com

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.