У столиці Сербії, Белграді, стартує чемпіонат світу з футзалу серед школярів. Щоправда, назвати учасників змагань школярами язик не повертається, оскільки там братимуть участь юнаки та дівчата 2005 року народження і молодше. Тобто, це – вікова категорія U-18. Тим не менш, офіційно ці змагання називаються саме так. Тому, і ми будемо називати їх так само. Зазначимо, що чемпіонат світу серед школярів триватиме з 10 по 18 жовтня.

Зазначимо, що вперше на цьому турнірі зіграють представники України. Честь нашої країни захищають юнацька команда Дніпровського техніко-економічного ліцею та дівоча команда Кобеляцького ліцею № 2 імені Олеся Гончара. Однак, у протокольних даних ми будемо називати наші колективи шкільними збірними України. Тим більше, якщо подивитись на склади команд, то у юнацькій збірній можна побачити знайомі прізвища гравців, які грали у Юнацькій Екстра-лізі за чорноморський «Іллічівець», одеське «Чорне море», івано-франківський «Ураган» та харківський «Фенікс». Що стосується дівочої команди, то її основу складають представниці з кобеляцького «Лідера».

Зазначимо, що поєдинки чемпіонату світу серед школярів проходитимуть одразу на кількох майданчиках – «Ранко Зеравіца», «Раковіца», «Шуміце», «Корн», «Пінкі», «Баньїца». Однак, на жаль, не на всіх майданчиках буде можливість переглянути прямі трансляції поєдинків.  

У юнацькому турнірі на груповій стадії зіграють п’ятнадцять команд, а у дівочому – вісім. Футзалісти Дніпровського техніко-економічного ліцею зіграють у групі «С», і їх суперниками будуть представники Туреччини, Бельгії та третя команда з Бразилії (умовно – Бразилія-3). Що стосується дівочої команди Кобеляцького ліцею № 2 ім. Олеся Гончара, то вона зіграє у групі «В» з двома командами з Бразилії та першою командою Сербії. Пропонуємо Вашій увазі склади всіх груп.

Дівочий турнір.

Група «А»
Туреччина
Франція
Бразилія-2
Сербія-2

Група «В»
Бразилія-1
Україна
Бразилія-2
Сербія-1

Юнацький турнір.

Група «А»
Бразилія-1
Непал
Бангладеш
Бразилія-2

Група «В»
Хорватія
Казахстан
Угорщина-2

Група «С»
Туреччина
Бельгія
Україна
Бразилія-3

Група «D»
Франція
Сербія-1
Сербія-2
Угорщинна-1   

Представляємо склад дівочої команди Кобеляцького ліцею № 2 ім. Олеся Гончара.

Воротарі: Оксана Хруль, Вікторія Савченко.
Універсали: Дар’я Гребенюк, Юлія Поберій, Вікторія Дубина, Анастасія Тарасова, Анастасія Цеброва, Єлизавета Рябоконь, Юлія Батрак, Карина Середенко, Катерина Дражевська.
Тренери: Руслан Сабіров, Володимир Жила. 

Розклад матчів дівочої команди Кобеляцького ліцею № 2 ім. Олеся Гончара на груповому етапі.

Україна – Бразилія-3  
10 жовтня. Спорткомплекс «Корн» – 11.15 *.

Бразилія-1 – Україна
11 жовтня. Спорткомплекс «Раковіца» – 12.30

Україна – Сербія-1
13 жовтня. Спорткомплекс «Шуміце» – 10.00.

Зважаючи на технічні можливості, транслюватиметься лише другий матч. Посилання (з попередньою реєстрацією): https://tv.isfsports.org

*Примітка. Час початку матчів – київський.

Склад команди Дніпровського техніко-економічного ліцею.

Воротарі: Даніїл Заносій, Володимир Лазеба
Універсали: Ілля Виноградський, Даніїл Андрієнко, Дмитро Діброва, Іван Запівахін, Мераб Парулава, Ілля Солодчук, Дмитро Романенко, Олексій Торшин, Максим Долгуля, Іван Коньков.
Тренери: Федір Пилипів, Олександр Гірка. 

Розклад матчів команди Дніпровського техніко-економічного ліцею на груповому етапі.

Бельгія Україна  
10 жовтня. Спорткомплекс «Шуміце» – 10.00.

Бразилія-3  Україна
11 жовтня. Спорткомплекс «Раковіца» – 10.00.

Україна Туреччина
12 жовтня. Спорткомплекс «Корн» – 11.15.

Зважаючи на технічні можливості, транслюватиметься лише другий матч. Посилання (з попередньою реєстрацією): https://tv.isfsports.org

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5» 

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.