Вихованець одеського футзалу Євген Гуцол відтепер гратиме за литовський «Хегельманн». Про це кореспонденту футзального порталу «5х5» повідомив колишній воротар одеського «Локомотива» Володимир Трибой, який деякий час займався з Євгеном у «Школі воротарів Володимира Трибой».

Євген Гуцол є вихованцем одеського «Кристала». Саме за цю команду він свого часу грав у чемпіонаті України серед команд Вищої ліги у віковій категорії U-15, і показав там себе доволі непогано. Враховуючи те, що він – 2006 року народження, то це означає, що теоретично Гуцол може бути кандидатом до оновленої юніорської збірної України. Варто відзначити, що Євген Гуцол – другий вихованець «Школи воротарів Володимира Трибой», який гратиме за кордоном. Першим був одноліток Гуцола та колишній воротар одеського «Чорного моря» Іван Бєлімов, який грав на Євро-2023 (U-19) за юніорську збірну України, складену з юнаків 2004 року народження, а наразі грає за молодіжну команду казахстанського «Кайрата», у складі якої вже встиг відзначитися голом.

Зазначимо, що головним тренером «Хегельманна» є український фахівець Кирило Красій. Окрім того, кольори цієї команди захищає Костянтин Бондаренко, який перед цим кілька сезонів грав у «Вікінгаї» під орудою Олександра Даниленка.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.