Асоціація футзалу України оприлюднила заяву щодо подій, які відбулись після матчу дев’ятого туру чемпіонату України серед команд VBET Екстра-ліги сезону 2023/2024 р. р. Нагадаємо, що сам поєдинок був перерваний на 17-й хвилині через повітряну тривогу за рахунку 2:0 на користь «Урагану». Оскільки повітряна тривога тривала більше ніж 75 хвилин, то було прийнято рішення про припинення поєдинку. Однак, після цього стався інцидент, у якому до гравця «Урагану», як стверджує офіційний сайт івано-франківського клубу, було застосовано фізичну силу з боку представника «Сокола» (за наявною інформацією, дісталося гравцеві національної збірної України Артемові Фаренюку. – А. Т.). У свою чергу, «Сокіл» відповів, що якщо не будуть оприлюднені імена тих, хто згадується у заяві «Урагану», то це означатиме, що вона була спрямована на дискредитацію клубу з Хмельницького.

За фактом даного інциденту було викликано наряд поліції, а сама заява потерпілого про вчинення відносно нього правопорушення була зареєстрована в одному з відділень поліції м. Хмельницький.

Зібравши усі наявні офіційні документи щодо подій на згаданому матчі, офіційні заяви, звернення та пояснення від учасників матчу – АФУ передає їх на розгляд усіх органів футбольного правосуддя та Виконавчі комітети АФУ та УАФ для надання правової оцінки таким неадекватним діям та прийняття за цим фактом найсуворіших рішень у рамках футбольної юрисдикції.

Також офіційний сайт Асоціації футзалу України повідомляє, що АФУ додатково ініціює скликання найближчим часом засідання керівників клубів VВЕТ Екстра-ліги щодо надання оцінки наявним фактам та, прийняття рішення з метою недопущення в майбутньому таких ганебних випадків в українському футзалі.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.