Капітан та спортивний директор «SkyUp Futsal» Микита Тменов підбив підсумки першого кола для команди та розповів про очікування від поєдинку з «Ураганом».

– Микито, у стартовому матчі другого кола команда не зуміла набрати бодай очко. Як вважаєш, у чому причина такого результату?
– Вважаю, що причина полягає у нас самих. «Сокіл» є командою у матчі з якою нам під силу набирати бали. Ми знаємо у чому проблема, тому працюємо на тренуваннях задля того, щоб у подальшому кількість результативних помилок з нашого боку зменшувалася.

– Команда провела коло та один тур. Як оціниш її поточні показники у турнірній таблиці?
– Буду відвертим, для мене, як футзаліста, наше поточне місце у таблиці не виглядає прийнятним. Однак, я розумію, що команда – це живий механізм, і для того, щоб він запрацював злагоджено має пройти певний період «притирання». Тому, сподіваюся, що процес обкатки вже подолано. Будемо працювати для того, аби більш регулярно тішити наших вболівальників.

– На твоє переконання, хто з суперників найбільше здивував в очних поєдинках?
– Не скажу, що хтось надто здивував. Напевно, відзначу «Aurora-Clust», адже вони напрочуд вдало провели перше коло. Загалом, всі б’ються і намагаються здобувати очки.

– Обери найбільш та найменш вдалий матчі команди протягом першого кола.
– Якщо оцінювати підсумковий рахунок, то найкраще ми зіграли проти «Рятувальника». В якості найменш вдалого поєдинку відзначу наше протистояння з «Ураганом» у рамках другого туру. Тоді ми взагалі не були не готовими до такого розвитку подій на майданчику. Тож, нам є, що доводити собі перед матчем з цим суперником у другому колі.

– Зустріч з «Ураганом» є досить складним випробуванням. Як команда готується до цього поєдинку?
– Зараз для нас кожен матч є надзвичайно важливим, оскільки ми розуміємо власну мету, і що не все складається так як нам би того хотілося. Тому, продовжуємо працювати на тренуваннях для того, щоб результат прийшов до нас. До протистояння з «Ураганом» готуємося, як і до інших суперників, але завжди приємно грати проти команди, футзалісти якої перебувають на високому рівні й стабільно виступають за збірну. Це додає ще більшої мотивації.

– Свого часу ти вже захищав кольори івано-франківців. Наскільки цікаво знову зустрічатися з цим колективом на одному майданчику?
– Це було давненько. У пам’яті залишилося багато моментів з того періоду. Зараз це просто черговий відповідальний матч у рамках чемпіонату.

За матеріалами пресслужби ФК «SkyUp Futsal» (Київ)

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.