Стало відомо про рішення Контрольно-дисциплінарного Комітету Української Асоціації футболу щодо спортивного клубу «Сокіл» (Хмельницький) внаслідок інциденту, який стався 4 листопада після завершення матчу дев’ятого туру чемпіонату України серед команд VBET Екстра-ліги між хмельницьким «Соколом» та івано-франківським «Ураганом». Сам матч не був дограний через тривалу повітряну тривогу. Однак, потім з офіційного сайту НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) стало відомо про те, що при виході зі спорткомплексу ГУНП (домашньої арени хмельницького «Сокола») постраждав гравець національної збірної України Артем Фаренюк, проти якого, за повідомленням офіційного сайту «драконів», була застосована фізична сила з боку деяких представників «Сокола».

Як стало відомо з випуску програми «Футзал News», домашня арена СК «Сокіл» (Хмельницький) – спорткомплекс ГУНП – дискваліфікована до кінця поточного сезону за відсутність гарантій безпеки для офіційних осіб та команд гостей. Також стосовно «Сокола» будуть застосовані фінансові санкції. Штраф «Сокола» має бути відданий до благодійного фонду «United24». Окрім того, КДК УАФ визнав правомірним рішення про перенесення матчів «Сокола» через питання безпеки.

Нагадаємо, що кілька команд-учасниць VBET Екстра-ліги з міркувань безпеки відмовились грати свої поєдинки проти «Сокола». Відповідно, починаючи з 18 листопада всі матчі «Сокола» у VBET Екстра-лізі перенесені.  

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото:
khmelnytsky.com.ua

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.