Головний тренер збірної України Олександр Косенко у флеш-інтерв’ю підбив підсумки матчу проти збірної Польщі.

— Перший тайм 4:0, в другому таймі рахунок став 5:3. Можна сказати, що це був один з найнапруженіших матчів за Вашу тренерську кар’єру?

— Взагалі було забагато, напевно, таких матчів, але такі зустрічі вирішальні, які вирішують долю путівки на чемпіонат світу. Таких матчів небагато, тому я ще раз хочу подякувати хлопцям за те, що вони проявили самовіддачу, характер, майстерність. Хочу подякувати вболівальникам, які приїхали з України, з Польщі, і вболівали за нас, ми відчували їхню підтримку. Хочу подякувати всім-всім, хто причетний до цієї перемоги. Ми їдемо на чемпіонат світу, і це дуже важливо і для футзалу, і для країни. Ми відчуваємо підтримку всієї країни. А те, що було 4:0, а потім 5:3, то це гра, і ми розуміли, поляки до останнього битимуться за цю путівку. Ми розуміли, що це не кінець, і це не ми винні в тому, що було 4:0, а стало 5:3. Це поляки приклали максимум зусиль, щоб хоч якось намагатись вирівняти гру, зрівняти рахунок. Я дякую ще раз хлопцям, що вони вистояли, забили п’ятий гол. Вони дійсно заслужили цей вихід на чемпіонат світу.

— За цей час, поки була кваліфікація, було багато підтримки для збірної і багато критики. Можливо, щось хочете сказати цим людям, які Вас підтримували і критикували в цей час?
— Я завжди добре ставлюсь до людей, які нас підтримують, бо це дійсно люди, які і в радості, і в горі завжди з нами. Я розумію, що критика повинна бути, без критики буде застій, не буде прогресу. Критика нас рухає вперед, вона підштовхує щось робити, змінювати. Тому, це добре, і нехай критикують, і нехай підбадьорюють. Це завжди так буде, це не тільки в футзалі, а і в житті. Я хочу сказати «дякую» і тим, хто нас підтримує, і тим, хто критикує. 

За матеріалами пресслужби Асоціації футзалу України
Фото: УЄФА

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.