Новий 2024 рік в українській VBET Екстра-ліги починається з тренерської відставки. Офіційний сайт «Кардинала-Рівне» повідомляє про те, що Олександр Бондар залишає посаду наставника рівненського клубу. Зазначимо, що Олександр Бондар поєднував роботу в якості головного тренера з функціями гравця. Таким чином, він був граючим головним тренером рівнян.

У якості головного тренера «кардиналів» Олександр Бондар працював з 2021 року, а у сезоні 2022/2023 р. р. став разом з «Кардиналом» володарем VBET Кубку України та бронзовим призером чемпіонату України серед команд VBET Екстра-ліги, ставши поки що найуспішнішим тренером в історії клубу.

Наразі ім’я нового наставника рівнян не повідомляється. Так само як і не відомо поки що, де продовжить працювати Олександр Бондар. Хоча, судячи з літнього інтерв’ю офіційному сайту польської ФОГО Екстракласи, є ймовірність того, що Бондар продовжить працювати саме у Польщі. Вочевидь, незабаром усе стане на свої місця. Також він став найкращим тренером VBEТ Екстра-ліги за підсумками минулого сезону.

Нагадаємо, що наразі «Кардинал-Рівне» посідає сьому сходинку в поточній турнірній таблиці чемпіонату України серед команд VBET Екстра-ліги сезону 2023/2024 р. р.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: ФК «Кардинал-Рівне» (Рівне)

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.