Протягом січня у VBEТ Екстра-лізі діє зимове трансферне вікно. І цей місяць вже подарував нам кілька цікавих трансферів. Тому, футзальний портал «5х5» розбирається, хто і куди перейшов протягом цього зимового трансферного вікна.    

«In.IT» (Львів)

Мабуть, «In.IT» став головним ньюзмейкером цього зимового трансферного вікна. По-перше – склад львівської команди залишив Станіслав Лейб’юк, який відтепер гратиме за ямницький «АСК-Рибак», котрий грає у чемпіонаті Івано-Франківської області. По-друге – більш вагомими можна вважати втрати Владислава Сизика та Володимира Кардаша. Вихованець волинського футзалу відтепер гратиме за «ХІТ», а досвідчений Кардаш повернувся у рідну для себе «Енергію».

Втім, є у складі львів’ян і поповнення. Вже наприкінці грудня за «айтішників» був заграний Віталій Рябоконь, але офіційно про це галицька команда повідомила на початку січня. Перед переїздом до Львова Рябоконь виступав за вінницький «ЯСКО». Також до «In.IT» доєднався Олександр Горєлко, який до цього виступав за житомирську «Форцу». Зазначимо, що це вже другий представник «Форци» у складі «In.IT». Першим був Максим Корнійчук, який дуже швидко став одним з ключових гравців львівської команди. Також склад «In.IT» поповнив воротар Владислав Швець, який є вихованцем рівненської ДЮСШ № 4, а у минулому сезоні потрапляв до заявки основного складу тоді ще «Кардинала-Рівнестандарта». Зазначимо, що Владислав Швець є кандидатом до юніорської збірної України.  

«Енергія» (Львів)

У стані «Енергії» стався колообіг. Стан «зелено-білих» залишив Андрій Пітуля. Натомість, до команди повернувся Володимир Кардаш, Однак, цей «колообіг» виявився неповним. Можна було передбачити на те, що Пітуля перейде в «In.IT», і тоді це був би такий собі воротарський «трейд» між двома львівськими клубами. Натомість, Пітуля обрав інший шлях, і вже дебютував у костопільському «Комфорт-Сервісі», який грає у Першій лізі.    

«Кардинал-Рівне» (Рівне)

У «Кардинала» під час цього зимового трансферного вікна лише втрати. Спочатку пішов Олександр Бондар, який був граючим головним тренером рівнян, а тепер є гравцем команди польської ФОГО Екстракласи «Євробус». А вже після цього рівненську команду залишили Ілля Бакінський та Роман Горпинич, які відтепер гратимуть у столиці України. Переходів до стану рівнян поки що не зафіксовано. 

«SkyUp Futsal» (Київ)

Новачком «авіаторів» став голкіпер Ілля Бакінський. Хоча була інформація про те, що також у «SkyUp Futsal» може перейти і Роман Горпинич, але вихованець амвросіївського футзалу відтепер захищатиме кольори іншого столичного колективу. Також за «основу» «авіаторів» вже встигли дебютувати двоє представників дублюючого складу – вихованець ДЮСШ (Валки) Віталій Ткачов (у офіційних документах прізвище цього гравця пишеться – Ткачьов. – А. Т.) та вихованець столичної ДЮСШ № 25 Дмитро Суворов, який є кандидатом до збірної України (U-19). 

«ХІТ» (Київ)

Пресслужба київського «ХІТа» вже офіційно підтвердила переходи Владислава Сизика з «In.IT» та Романа Горпинича з «Кардинала-Рівне». Причому, варто сказати, що офіційний сайт «In.IT» вже раніше повідомив, що Владислав Сизик переходить у «ХІТ», але пресслужба «кабельників» підтвердила це тільки зараз. 

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: ФК «
In.IT» (Львів), ФК «Енергія» (Львів), ФК «Кардинал-Рівне» (Рівне), «ФК «SkyUp Futsal» (Київ), ФК «ХІТ» (Київ)

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.