Колишній капітан та тренер херсонського «Продексіму» Дмитро Бербенцев приїхав у Івано-Франківськ на розіграш Кубку України (U-15) зі своїм новим колективом – ізмаїльським «Чемпіоном». Ця команда посіла підсумкове шосте місце, поступившись у матчі за 5-6 місця господарям турніру – івано-франківському «Урагану». Після турніру Дмитро Бербенцев розповів про свій клуб, а також про враження від змагань.

– Які ваші враженні від турніру?
– Я дуже скучив за футзалом. Це дитячий турнір, але помітив комбінації, награвання, тактику, які притаманні гравцям дорослих команд. У багатьох командах побачив професіональні дії з боку юних футзалістів. Саме цього не вистачало нашій команді. Ми з хлопцями тільки розпочинаємо свій шлях у футзалі. Коли їхав на цей турнір, то хотів подивитися рівень їх однолітків, а також щоб самі хлопці зрозуміли, над чим їм треба працювати, щоб вигравати. Бо ми налаштовані саме вигравати. Я думаю, що цей турнір дуже підштовхне розвиток наших хлопців.

– Як виникла ідея створити спортивний клуб?
– Виникла ідея так: декілька дітей почали ходити до мене на індивідуальні заняття, потім, коли їх кількість почала збільшуватися, вирішили, що, можливо, треба створити клуб. Щоб приймати участь у змаганнях, щоб був повноцінний тренувальний процес, і поступово почала створюватися команда. Спочатку вихованців було двоє, потім четверо, шестеро, а коли вже стало біля десяти, ми почали орендувати майданчик, і вже займатися як професіональна команда. Через півтора місяці ми заявилися на перші змагання. 

Вихованці СК «Чемпіон» (Ізмаїл) після матчу за п'яте місце Кубку України (U-15)
Вихованці СК «Чемпіон» (Ізмаїл) після матчу за п’яте місце Кубку України (U-15)

– Багато дітей займається у вашому клубі?
– Зараз у нас займається близько ста дітей. Вікові категорії, починаючи з 2006,2007, 2008 року народження, самі наймолодші – це діти 2018 року народження. Причому, ці діти вже показують результати.

– Вихованці грають у футбол? Чи футбол/футзал?
– Ми поки не розділяємо, граємо у все і беремо участь у всіх змаганнях. Великий футбол, змагання 6 на 6 проходять в Ізмаїлі, ми там граємо, є футзал у місцевому Палаці спорту.

– Скільки у клубі працює тренерів?
– Є три тренери. З футболу, тренер воротарів та з фітнесу.

– Ваші особисті плани, та плани клубу?
– План такий: поступово крок за кроком розвиватися. Ми вже граємо в чемпіонаті України в Першій Лізі у великий футбол, спробували свої сили у змаганнях Кубку України з футзалу (U 15), хочемо, щоб поступово всі вікові групи нашого клубу мали можливість грати, бо ми зараз на турнірах, в основному, граємо двома віковими групами 2009-2010 років народження, також у футбол граємо футболістами 2007 та 2008 років народження. Хочемо грати всіма віковими групами і у футбол і у футзал, саме на всеукраїнських змаганнях. 

Вихованці СК «Чемпіон» з гравцями івано-франківського «Урагану»
Вихованці СК «Чемпіон» з гравцями івано-франківського «Урагану»

Команда «Чемпіон» тренується у місті Ізмаїл Одеської області. Кого зацікавить інформація про СК «Чемпіон» або виникне бажання спробувати свої сили у футболі чи футзалі, то  всю необхідну інформацію можна знайти в instagram команди.

За матеріалами сайту beryslav.rayon.in.ua

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.