З 10 по 12 лютого відбулись матчі 21 туру чемпіонату України серед команд VBET Екстра-ліги. Безумовно, центральним протистоянням цього туру була гра між поточним лідером чемпіонату, «Ураганом», та столичною «Авророю», яка приймала «драконів» на своєму майданчику. І обидві команди видали справжній трилер.

Кияни по ходу першого тайму вели 3:0, але примудрились під пропустити два голи під кінець першої 20-хвилинки, а потім – ще і «гол з роздягальні». Більше того – трохи згодом Петро Шотурма вивів «Ураган» уперед, проте Ростиславові Семенченку вдалося зрівняти рахунок. Тим не менш, на 35-й хвилині Микола Грицина подарував «драконам» перемогу, забивши п’ятий гол гостьової команди у цій зустрічі. Таким чином, «Ураган» зміцнив своє лідерство у турнірній таблиці.

Зміцненню лідерства «Урагану» «посприяв» (у негативному сенсі цього слова. – А. Т.) і київський «ХІТ», який несподівано поступився на виїзді хмельницькому «Соколу». Тепер відставання «кабельників» від «драконів» складає дванадцять пунктів, але при цьому підопічні Олега Лук’яненка тепер лише на три очки випереджають «Аврору».

З інших результатів відзначимо розгромну перемогу «SkyUp Futsal» над «In.IT», а також перемогу «Кардинала» у номінально гостьовому поєдинку над «Рятувальником». Чи означає це, що підопічні Євгена Ланка виходять з кризи? Побачимо це у наступних поєдинках.

А поки пропонуємо Вашій увазі результати та відеоогляди всіх матчів 21 туру, а також крментарі представників команд.