Пресслужба хожувського «Руху» повідомила про те, що багаторічний гравець «Клірексу» (який потім трансформувався у «Рух»), а потім і тренер хожувян Мірослав Мьозга залишив свою посаду. Новим тренером «блакитних» став українець Роман Вахула, який перебрався до «Руху» під час зимового трансферного вікна. У першій частині сезону українець грав за команду Першої ліги чемпіонату Польщі «ГКС Тихи». Також нагадаємо, що у сезоні 2022/2023 р. р. Вахула захищав кольори команди «АЗС УС» із Катовіце, яка, щоправда, за підсумками сезону залишила Екстракласу, а у сезоні 2019/2020 р. р. українець захищав кольори «Клірексу». Також у польській кар’єрі Романа Вахули були такі клуби, як «Вісла Кракбет», «Рекорд», «Ред Дрегонз» та «Пяст». Варто додати, що у Романа Вахули є тренерська ліцензія УЄФА «Б», яка дозволяє тренувати професіональні клуби.

Зазначимо, що Роман Вахула вже встиг дати розповісти про своє призначення клубному сайту хожувян:

– Це важке рішення для мене, але після розмови з президентом Добжиньським я вирішив, що більше не буду грати, а лише тренуватиму, і з цього тижня я виконую цю роль. Сподіваюся, ми підемо в правильному напрямку. Ми усвідомлюємо, в якому становищі ми знаходимося, але попереду ще кілька турів, і поки залишаються математичні шанси, ми не здамося.

Нагадаємо, що у минулому турі «Рух» програв на виїзді глівіцькій «Сошніці» з рахунком 2:4. Наразі команда з Хожува перебуває на чотирнадцятій сходинці, а відставання від рятівної тринадцятої позиції, яка дає можливість залишитись у ФОГО Екстраклася на наступний сезон, складає десять очок. Вже у наступному, двадцять п’ятому турі ФОГО Екстракласи, «Рух» під керівництвом Романа Вахули прийматиме «Євробус». Ця гра відбудеться 9 березня.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: ФК «Рух» (Польща)

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.