У чемпіонаті України серед команд VBET Екстра-ліги відбулись матчі двадцять п’ятого туру. Його найголовнішою родзинками стали два дербі – львівське та київське. У львівському дербі головною подією став хет-трик лідера «Енергії» Тараса Кузя, завдяки чому «енергетики» здобули перемогу над «In.IT». А ось київське дербі, яке закривало програму туру, було дуже цікавим. «SkyUp Futsal» після першого тайму вигравав 3:0, проте «Aurora» у другій 20-хвилинці зробила «камбек», і як наслідок – підсумкова нічия 3:3.

Пропонуємо Вашій увазі протокольні дані всіх матчів туру, а також відеоогляди та коментарі представників команд.