В Івано-Франківську стартував «Фінал восьми» чемпіонату України серед закладів вищої освіти сезону 2023/2024 р. р. Сьогодні відбулись чвертьфінальні поєдинки.

Чинний чемпіон України серед закладів вищої освіти, команда Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання, не дала своїм опонентам з Національного університету харчових технологій узяти реванш за поразку у минулорічному півфіналі. Цього разу підопічні Юрія Іванишина обіграла «харчовиків» більш впевнено, ніж торік.

Ще один колектив зі столиці, який представляє Національний університет біоресурсів і природокористування України, поступився «Львівській політехніці». Враховуючи те, що основу НУБіПУ складають представники «Альтернативи», а у складі «Львівської політехніки» практично вся команда складається з футзалістів «Енергії», то це протистояння можна було би назвати своєрідним ремейком півфіналу Кубку України 2018 року між «Альтернативою» та «Енергією». Однак, як у 2018 році у Запоріжжі, так і у 2024 році в Івано-Франківську, перемога була за «енергетиками», нехай і на студентському рівні.

Команда Київського Національного університету будівництва і архітектури стала єдиним представником столиці у півфіналі. Хоча цього могло і не були. Після першого тайму «архітектори» вели з рахунком 2:0, але гравці «Полтавської політехніки» за підсумками другого тайму змогли звести гру до нічиєї та перевести її у серію пенальті. Але там усе вирішив перший удар полтавчан, коли Олександр Коломієць не зміг переграти Максима Бабенка. На відміну від полтавських «політехніків», столичні «архітектори» не помилялись при ударах з 6-метрової позначки, завдяки чому і вийшли до півфіналу.

А найбільш цікавим як за результатом, так і за грою був поєдинок між Сумським Державним педагогічним університетом ім. А. Макаренка та Харківським Національним університетом ім. В. Каразіна. Після першого тайму мінімальна перевага була на боці харків’ян – 3:2. А ближче до екватору другого тайму рахунок став 5:2 на користь «каразінців». Тим не менш, «педагоги» змогли скоротити своє відставання до мінімуму, і навіть могли зрівняти рахунок. Проте, перемога у цьому слобожанському дербі дісталася харків’янам.

Пропонуємо вашій увазі результати зіграних поєдинків.

10 квітня.

Чвертьфінали.

НУ «Львівська політехніка» (Львів) – НУБіПУ (Київ) – 4:1
Легендзевич (27), Квасній (12, 22), Пелех (31) – Росс (26)

Попередження: Квасній (4)
На 40-й хвилині Росс (НУБіПУ) не реалізував 10-метровий.

СДПУ ім. А. Макаренка (Суми) – ХНУ ім. В. Каразіна (Харків) – 4:5
Яцюк (1), Козуб (18), Кончаков (36), Мигаль (38) – Васильєв (2), Топчій (3), Калашник (17, 28), Стадник (33)

Попередження: Яцюк (29) – Корнієнко (29)

НУХТ (Київ) – ІФФКФВ (Івано-Франківськ) – 1:5
Сніцаренко (38) – Ліфер (3 – автогол), Ткачук (4), Масевич (30, 40), Запорожан (37)

Попередження: Жуков (29) – Щериця (23), Ткачьов (26), Ліфер (30)
Вилучення: Щериця (29 – повторне попередження)

КНУБіА (Київ) – НУ «Полтавська політехніка» (Полтава) – 2:2 (по пенальті – 5:4)
Білик (9), Побережний (20) – Рукавиця (32), Зачепило (39)

Попередження: Коломієць (38), Костенко (40)
Корольчук – 5:4

Таким чином, визначились команди, які зіграють у міні-турнірі за 5-8 місця, а також учасники «основного» півфіналу. Пропонуємо Вашій увазі розклад матчів другого ігрового дня.

11 квітня.

Міні-турнір за 5-8 місця. Півфінали.
10.00.
НУХТ (Київ) – СДПУ ім. А. Макаренка (Суми)

14.00. НУБіПУ (Київ) – НУ «Полтавська політехніка» (Полтава)

Міні-турнір за 1-4 місця. Півфінали.
12.00.
ХНУ ім. В. Каразіна (Харків) – ІФФКФВ (Івано-Франківськ)

16.00. НУ «Львівська політехніка» (Львів) – КНУБіА (Київ)