Гравець іспанської «Кордоби Патрімоніо» та збірної України Микола Микитюк у інтерв’ю пресслужбі Асоціації футзалу України розповів про чемпіонат Іспанії.

– Ви – гравець іспанської «Кордоби Патрімоніо». Але ще у минулому сезоні грали в українському чемпіонаті. Наскільки сильно відрізняється іспанський чемпіонат від нашого? І в чому їх головна відмінність?
– В першу чергу – конкурентоспроможність, тому що в Іспанії всі шістнадцять команд на дуже високому рівні, адже в кожній команді зібрані гравці з усього світу. На мою думку, і як показує практика, чемпіонат Іспанії – найсильніший на даний момент у світі, це показують ігри клубних команд Іспанії, так само і збірних – вони завжди займають високі місця. Тому, я вважаю, що за рахунок гравців і того, що в Іспанії розвивають цей вид спорту – він є найкращим чемпіонатом у світі.

– В чому різниця у ментальності українського та іспанського футзаліста?
– Ментально – вони більш розкуті, скажімо так. Вони можуть перед грою бути веселими, вміють переключатися з позитиву… Гра почалась – у них все серйозно, жорстко, дисципліновано. От, напевне, така відмінність. Більше ризикують на майданчику, створюють, не бояться ризикувати в обіграш, один в один, віддати передачу. У них це вчать з самого дитинства, їм так дозволяють, тому що в «Кордобі» є школа, і я дивлюсь – у нас буває тренування, а вони після нас. Ми залишаємся ще, допрацьовуємо якісь моменти, і тренери дозволяють, наголошують на тому, як ризикувати, йти в обіграш, передавати, і ніхто тобі за це ані слова не скаже.

– Прямо зараз – Ви єдиний представник України в найсильнішому дивізіоні чемпіонату Іспанії. Можливо, Вас хтось розпитував про інших українських футзалістів у плані майбутнього трансфера? Можливо, хтось цікавився кимось?

– Так, зараз вже більше слідкують, розпитуються, тому що їм цікаво. Звичайно, я вважаю, у нас досить багато гравців, які можуть грати в Чемпіонаті Іспанії. Я більш ніж впевнений, що протягом років буде більше представників України, які гратимуть у Чемпіонаті Іспанії.

За матеріалами пресслужби Асоціації футзалу України
Фото:
futsal.lt

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.