Минулого вікенду у чемпіонаті Польщі серед команд ФОГО Екстракласи відбулись матчі тридцятого туру. Нагадаємо, що це був останній тур регулярного чемпіонату. І тепер, перед сьогоднішнім стартом чвертьфінальної серії плей-оф, пресслужба ФОГО Екстракласи підбила підсумки останнього туру та визначила п’ятірку найкращих голів. Приємно, що в останній топ-п’ятірці голів регулярного чемпіонату Екстракласи опинився й один українець, а саме – гравець «Футзал Лешно» Олександр Колесников, який став автором єдиного голу своєї команди у виїзному матчі проти «Констракту» (чинний чемпіон Польщі здобув домашню перемогу з рахунком 5:1. – А. Т.). Зазначимо, що гольову передачу Олександрові Колесникову віддав ще один українець – В’ячеслав Кожемяка.

Відео голу Олександра Колесникова можна подивитися за цим посиланням. Там же можна і проголосувати за гол українця як найкращий у турі.

Нагадаємо, що у чвертьфінальній серії плей-оф чемпіонату Польщі «Футзал Лешно», за який грають Олександр Колесников, В’ячеслав Кожемяка, Сергій Малишко та Євгеній Козлов, зіграє проти команди «Дреман Ополе Футзал», за яку виступають Максим Паутяк, Вадим Іванов та Денис Бланк.

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»