У чемпіонаті Італії серед команд Серії «А» завершується чвертьфінальна стадія плей-оф. І вже стали відомі імена двох півфіналістів.

«Наполі Футзал» обіграв на виїзді «Фелді Еболі» та зробив рахунок у серії 2:0 на свою користь. Нагадаємо, що у першій грі між цими командами була зафіксована нічия, яка, згідно Регламменту цьогорічного плей-оф, трактувалася на користь саме команди з Неаполя, оскільки у регулярному чемпіонаті вона фінішувала вище, ніж вже ексчемпіон Італії.

А у Римі відбулась третя гра у рамках протистояння між «Олімпусом» та «ІталСервіс Пезаро». Нагадаємо, що у двох попередніх поєдинках ці команди обмінялись домашніми перемогами. Але цього разу рідний майданчик не допоміг римлянам, які поступились команді з Пезоро, котра, вочевидь, поступово виходить з кризи та знову виходить на переможну стежку.

Зазначимо, що за підсумками цих чвертьфінальних поєдинків до півфіналу не пройшли поки що чинний чемпіон Італії – «Фелді Еболі», який вже додає префікс «екс» до свого титулу, а також «Олімпус», який став переможцем регулярного чемпіонату. Отже, у цьому сезоні у Серії «А» вже точно буде новий чемпіон.

Пропонуємо Вашій увазі протокольні дані зіграних поєдинків.

16 травня.

«Фелді Еболі» – «Наполі Футзал» – 0:3
Х. Салас (23, 23), Борруто (40)

Попередження: Венансіо (2), Патіас (23) – Вінісіус Дуарте (2), Боло Алемані (19)
Вилучення: Венансіо (23 – повторне попередження), Селучіо (40)
Рахунок у серії – 0:2*
*Примітка.
У першому матчі між «Фелді Еболі» та «Наполі Футзал» була зафіксована нічия. Згідно Регламенту плей-оф Серії «А» сезону 2023/2024 р. р., якщо у основний та додатковий час був зафіксований нічийний результат, то серія післяматчевих пенальті не пробивається, а нічия фіксується на користь команди, яка фінішувала вище у регулярному чемпіонаті. У даному випадку – «Наполі Футзал».

17 травня.

«Олімпус» – «ІталСервіс Пезаро» – 2:4
Дімас (35), Біскоссі (38) – Вава (23), Скйочет (20, 37), Карузо (23)

Попередження: Марселіньйо (14), Кайке Родрігес (16), Кутрупі (22), Дімас (26) – Тонінандель (4)
Вилучення: Марселіньйо (19 – повторне попередження), Кайке Родрігес (23)
Рахунок у серії – 1:2

Нагадаємо, що сьогодні будуть зіграні вирішальні чвертьфінальні матчі у двох парах: «Мета Катанія» – «Екосіті Джензано» та «L84» – «Сандро Абате».

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»