У чемпіонаті України серед команд VBET Екстра-ліги матчем між київськими «ХІТом» та «SkyUp Futsal» стартувала півфінальна стадія плей-оф. Безумовно, «ХІТ», як чинний чемпіон України, є фаворитом цього протистояння. Однак, «авіатори» вже у першій грі півфіналу хотіли довести, що недарма їм вдалося пройти у чвертьфіналі іншу київську команду – «Аврору». Щоправда, для того, щоб це доводити на ділі, підопічним Тараса Шпички потрібно було ще у першому таймі реалізовувати свої моменти, які могли цілком реально вплинути на хід гри. Однак, з реалізацією своїх нагод у номінальних гостей були проблеми.

Чого не сказати про «кабельників», які на екваторі першого тайму відкрили рахунок після того, як Андрій Мельник віддав передачу на Євгенія Жука, а той уразив ворота Володимира Удовиченка. А за двадцять секунд після цього Ігор Чернявський подвоїв перевагу номінальних господарів майданчику. Більш переконливим рахунок став за сім секунд до перерви, коли Чернявський оформив дубль.

Вже на 24-й хвилині рахунок став 4:0 на користь «ХІТа» після того, як Мельник вдруге у цій зустрічі віддав гольову передачу на Жука. Той же Жук знову нагадав про себе вже тоді, коли матч почав переходити до свого ендшпілю. І тільки після того, як рахунок став 5:0 на користь «кабельників», «авіаторам» таки вдалося «розмочити» Олександра Кравця, який ще у першому таймі замінив у «рамці» «ХІТа» Олександра Сухова, котрий отримав ушкодження. Власне кажучи, сам Кравець і «допоміг» «SkyUp Futsal», сфоливши у своєму штрафному майданчику проти Владислава Корнєва. Незважаючи на вимоги тренерського штабу «авіаторів» показати Кравцеві червону картку, арбітри обмежились лише «гірчичником» для стража воріт чинних чемпіонів України, після чого Корнєв реалізував 6-метровий. А за кілька миттєвостей він же оформив дубль у ворота «ХІТа». Однак, щось більше «помаранчевим» не дозволили зробити підопічні Олега Лук’яненка. Таким чином, «ХІТ» стартував цьому півфінальному київському дербі з перемоги. Нагадаємо, що серія триватиме до трьох звитяг однієї з команд.

Пропонуємо Вашій увазі протокольні дані, відеоогляд матчу та коментарі представників команд.

18 травня.

«ХІТ» (Київ) – «SkyUp Futsal» – 5:2
Жук (10, 24, 36), Чернявський (10, 20) – Корнєв (37 – з 6-метрового, 37)

Попередження: Кравець (37)
Рахунок у серії – 1:0

Другий матч півфінальної серії між «ХІТом» та «SkyUp Futsal» буде зіграний 19 травня. У цей же день розпочнеться інша півфінальна серія – «енергетичне» дербі між івано-франківським «Ураганом» та львівською «Енергією».

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»