Сьогодні ФІФА офіційно представив логотип майбутнього чемпіонату світу, який з 14 вересня по 6 жовтня проходитиме в Узбекистані. Однак, при цьому головний світовий футбольний орган буквально вляпався у скандал. Річ у тім, що на офіційному постері турніру зображений гравець збірної росії сєргєй абрамов. Зазначимо, що фото на цьому постері – з чемпіонату світу – 2021, який проходив у Литві. Тоді через допінговий скандал російській збірній було заборонено грати під власним прапором. Тому, вона грала як збірна рфс (російського футбольного союзу). А вже у 2022 році російські футзальні клуби та збірні були виключені до особливого розпорядження у зв’язку з повномасштабною агресією росії на території України.

Варто зазначити, що наразі росія окупувала частину території України. З 2014 року російською окупантською країною загарбані Автономна Республіка Крим та частина Донецької та Луганської областей. Після початку повномасштабного вторгнення росії на територію України були окуповані частина Херсонської та Запорізької областей. І після цього ФІФА продовжує іноді згадувати про російський футзал.

Футзальний портал «5х5» офіційно вимагає офіційних роз’яснень від ФІФА щодо появи російського футзаліста сєргєя абрамова на офіційному постері чемпіонату світу з футзалу – 2024. Окрім того, футзальний портал «5х5» чекає на офіційну позицію з цього приводу від Міністерства молоді та спорту України, а також Української Асоціації футболу та Асоціації футзалу України.     

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.