В Аргентині цієї ночі відбулись чвертьфінальні матчі Кубку Лібертадорес. Центральним з них був поєдинок, у якому зустрічались дві бразильські команди: «Каскавел Футзал» та «Магнус Футзал». Перемога «Магнуса» поставила хрест на надіях «кобр» захистити свій титул володаря Кубку Лібертадорес. Відповідно, у цьому році у головного футзального трофею Південної Америки буде новий володар, і фаворитом у боротьбі за звання найкращої команди континенту є саме «Магнус».

Ще один цікавий результат цього вечора – поразка однієї з двох місцевих команд – «Сан-Лоренцо». «Червоно-сині» поступились «Пеньяролю». Тим самим, чемпіон Уругваю позбавив місцевих уболівальників нагоди побачити аргентинський півфінал. І саме «Пеньяроль» зіграє у півфіналі проти іншого аргентинського клубу – «Барракас Сентраль».

Матч між «Панта Валон» та «Індепендьєнте Барранкілья» був єдиним, який закінчився не в основний час. Хоча «Панта Валон» вела в рахунку 2:0, але вона примудрилася пропустити два голи, завдяки яким колумбійці перевели гру в екстра-тайми, де і виявилися сильнішими.

Пропонуємо Вашій увазі результати зіграних поєдинків.