У Львові з 21 по 24 травня проходив розіграш Кубку ліги у віковій категорії U-10. Пропонуємо Вашій увазі результати всіх матчів турніру.

21 травня.

1 тур.

«Любарт» (Луцьк) – «Sportkids» (Київська обл.) – 2:7
Голи:
Гребенюк (16), Пасічник (19) – Мавтюшин (3, 7, 11, 12), Несвітій (5, 7), Євтушенко (12)

«Сокіл» (Хмельницький) – КДЮСШ № 1 (Черкаси) – 4:0
Голи:
Михайлюк (2), Ткач (6), Макоївець (8), Філімонов (12)

«Форвард» (Запоріжжя) – ДЮСШ (Хмільник) – 6:2
Голи:
Пучков (1, 14), Романча (4, 12, 14), Каптур (18) – Голованюк (7), Долевич (8)

2 тур.

«Любарт» (Луцьк) – «Сокіл» (Хмельницький) – 2:4
Голи:
Пасічник (13), Малахівський (17) – Михайлюк (2, 20), Філімонов (15), Ткач (16)

«Форвард» (Запоріжжя) – КДЮСШ № 1 (Черкаси) – 5:4
Голи:
Деркач (1), Пучков (2), Похвала (5), Романча (11, 20) – Масик (2), Сизоненко (2, 19), Мотилюк (20)

На 20-й хвилині Мотилюк (КДЮСШ № 1) не реалізував 6-метровий.

ДЮСШ (Хмільник) – КІВС «In.IT» (Львів) – 7:0
Голи:
Бадан (5), Амонс (6), Демко (8), Кацал (12, 13), Войцицький (15), Долевич (18)

22 травня.

3 тур.

ДЮСШ (Хмільник) – КДЮСШ № 1 (Черкаси) – 6:2
Голи:
Голованюк (7, 8), Бадан (8, 13), Ляшевський (10 – автогол), Демко (19) – Сизоненко (3), Калашник (20)   

«Форвард» (Запоріжжя) – «Любарт» (Луцьк) – 0:3
Голи:
Пасічник (11, 18), Малахівський (17)

КІВС «In.IT» (Львів) – «Sportkids» (Київська обл.) – 0:9
Голи:
Несвітій (4, 18), Вілінський (8), Євтушенко (9, 13), Матюшин (10, 10, 10), Добрусь (19)

4 тур.

ДЮСШ (Хмільник) – «Любарт» (Луцьк) – 5:0
Голи:
Долевич (2), Бадан (2, 6), Голованюк (3), Кацал (11)

Попередження: Голованюк (10)

КДЮСШ № 1 (Черкаси) – КІВС «In.IT» (Львів) – 8:1
Голи:
Сизоненко (2, 2), Мотилюк (3, 3, 5, 13), Раєвський (12, 15) – Бабій (8)

«Sportkids» (Київська обл.) – «Сокіл» (Хмельницький) – 0:3
Голи:
Михайлюк (9, 15), Філімонов (15)

23 травня.

5 тур.

«Sportkids» (Київська обл.) – «Форвард» (Запоріжжя) – 2:2 (по пенальті – 0:1)
Голи:
Вілінський (8), Несвітій (12) – Пучков (3), Романча (16)

КІВС «In.IT» (Львів) – «Сокіл» (Хмельницький) – 0:5
Голи:
Філімонов (9), Ткач (10), Вікнянський (12), Поліщук (13), Макоівець (16)

КДЮСШ № 1 (Черкаси) – «Любарт» (Луцьк) – 4:1
Голи:
Сизоненко (5, 18), Мотилюк (6), Масик (17) – Расічник (10)

6 тур.

«Sportkids» (Київська обл.) – ДЮСШ (Хмільник) – 2:2 (по пенальті – 2:3)
Голи:
Добрусь (9), Матюшин (18) – Голованюк (15, 18)

Попередження: Крішопа (15) – Кацал (6)

«Сокіл» (Хмельницький) – «Форвард» (Запоріжжя) – 1:2
Голи:
Філімонов (4) – Каптур (14), Романча (22)

«Любарт» (Луцьк) – КІВС «In.IT» (Львів) – 8:2
Голи:
Малазівський (3, 10, 16), Мельник (12), Гребенюк (15, 17), Тендюк (19, 20) – Толох (4), Петришин (14)

24 травня.

7 тур.

КДЮСШ № 1 (Черкаси) – «Sportkids» (Київська обл.) – 0:1
Гол:
Добрусь (10)

КІВС «In.IT» (Львів) – «Форвард» (Запоріжжя) – 0:8
Голи:
Деркач (2, 17), Філіпських (4, 9), Каптур (4, 9), Агарков (5), Бабій (17 – автогол)

«Сокіл» (Хмельницький) – ДЮСШ (Хмільник) – 4:3
Голи:
Філімонов (3), Михайлюк (10, 13), Ткач (17) – Бадан (2), Голованюк (16, 19)

Підсумкова турнірна таблиця Кубку ліги (U-10)  

За підсумками змагань були визначені володарі нагород «Найкращий гравець у команді»:
Костянтин Михайлюк («Сокіл»);
Марк Пучков («Форвард»);
Олександр Бадан (ДЮСШ Хмільник);
Володимир Несвітій («Sportkids»);
Даниїл Мотилюк (КДЮСШ № 1 Черкаси);
Тимофій Пасічник («Любарт»);
Артем Нос (КІВС «In.IT»).

Також були визначені володарі нагород у окремих номінаціях:
Найкращий воротар – Тимур Болістовський («Сокіл»);
Найкращий гравець захисного плану – Денис Голованюк (ДЮСШ Хмільник);
Найкращий гравець атакувального плану – Владислав Романча («Форвард»);
Найкращий бомбардир – Владислав Матюшин («Sportkids»), 8 голів;
Найкращий гравець турніру – Артем Раєвський (КДЮСШ № 1 Черкаси).

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.