У чемпіонаті України серед команд VBET Екстра-ліги стартували медальні серії плей-офф. У перших поєдинках у Києві та Івано-Франківську було забито по 7 м’ячів, а вольові перемоги відсвяткували господарі. Другі матчі серій відбудуться у неділю, 9 червня.

У столиці «ХІТ», який пропустив вже на 4-й хвилині, зумів дотиснути «Енергію» лише в овертаймі, сповна користавшись вилученням Володимира Буня у львів’ян наприкінці другого тайму – 5:2.

У манежі ІФКФВ були справжні «гойдалки»: «Ураган» вів 2:0, згодом вже «SkyUp Futsal» був попереду 3:2, а все вирішилося на 40-й хвилині, коли переможний гол забив капітан драконів Петро Шотурма – 4:3.

8 червня – перші матчі

«ХІТ» – «Енергія» – 5:2ЕТ
Голи: Чернявський (14), Педяш (28, 47), Подлюк (42), Легендзевич (47? авт.) — Гураль (9), Марциняк (39).
Попередження: Жук (40) — Зварич (21), Буньо (40), Легендзевич (44). Вилучення: Буньо (45, повторне попередження).
Рахунок у серії – 1:0

«Ураган» – «SkyUp Futsal» – 4:3
Голи: Британ (4), Масевич (18), Швед (31), Шотурма (40) – Бакум (18), Салтанов (24), Корнєв (29)
Попередження: Фаренюк (19), Ткачук (22), Моспан (25) – Смоловик (25), Бруно (27), Бакум (40)

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»