У чемпіонаті Португалії серед команд Ліги Плакард був зіграний третій матч фінальної серії плей-оф. Після двох перемог – вдома 8:4 і в гостях 2:0 «Спортінг» був налаштований все вирішити на домашній арені, і це «левам» Нуно Діаша вдалося сповна! Вже у першому таймі господарі були попереду 4:1, а після перерви забили ще двічі, на що «Брага» зуміла відповісти також двома м’ячами – 6:3.

Вперше в історії спорту в Португалії одній команді вдалося виграти чотири чемпіонства поспіль. Безпрецедентний подвиг унікального «Спортінга»! За останні 14 сезонів Ліги «леви» виграли 11 титулів, а загалом це вже 19-те національне чемпіонство, далі йде «Бенфіка» з вісьмома перемогами у чемпіонаті Португалії.

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»