Брати Грицини повертаються до складу львівських енергетиків! Микола Грицина (03.06.1989) та Михайло Грицина (19.10.1991) всю свою професійну кар’єру проводять пліч-о-пліч. Брати розпочинали свій спортивний шлях із занять великим футболом у львівських “Карпатах”.

У футзалі Микола та Михайло Грицини заявили про себе на повний голос в “Енергії” у 2013-2017 роках. Саме у складі львівських енергетиків брати Грицини стали чемпіонами України, здобували срібні (двічі) та бронзові нагороди, Кубок України, отримали виклик до збірної України.

У 2017-2021 роках Микола та Михайло виступали у складі білоруської “Столиці”, де також були чемпіонами та призерами першості.

Наступним етапом у футзальній кар’єрі став івано-франківський “Ураган” (2021-2024). Тут Михайло та Микола Грицини здобули срібні (двічі) та бронзові нагороди, стали володарями Кубку України.

Відзначимо, що співпрацю з “Енергією” припинили Олег Легендзевич, Ігор Марциняк і Мар’ян Пелех. Перші двоє футзалістів продовжать кар’єру в київській “Аврорі”, а Пелех поки в пошуках нової команди.

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.