У чемпіонаті України серед жінок з 6 по 8 грудня відбулись матчі в усіх чотирьох групах. Але якщо група «D» лише стартувала (щоправда, «Буг-Сокаль» протягом трьох днів зміг зіграти всі три матчі першого кола першого етапу. – А. Т.), то в інших групах це вже був другий ігровий тиждень. Пропонуємо вашій увазі огляд матчів другого ігрового вікегду першого етапу чемпіонату України серед жіночих команд сезону 2024/2025 р. р.   

Матчі групи «А» з 6 по 7 грудня приймала Харківщина. Але рідний майданчик не допоміг місцевим «Валькіріям» здобути бодай одне очко в цьому спареному турі. Хоча у матчі з головним фаворитом групи, «Лідером», Костів та компанія спробували нав’язати боротьбу та програли з різницею лише в один гол. Однак, перемога залишилася за лідером, який у підсумку здобув максимум очок у цій «спарці».

Група «А». Донець (Харківська область)
6 грудня.

«Синельникове-БУАР93» (Синельникове) – «СумДУ-Барса» (Суми) – 1:5
Голи:
Попович (23) – Настасенко (19, 21, 24, 27), Колодченко (25)

«Лідер» (Кобеляки) – «Валькірія»-СК «Чемпіон» (Харківська обл.) – 7:6
Голи:
Гуєвська (6, 20), Л. Олексенко (15), Гребенюк (17, 31), Воскобойник (25), Мандзюк (30) – Костів (21, 22, 25, 32, 39), Онопко (39)

7 грудня.

«Лідер» (Кобеляки) – «Синельникове-БУАР93» (Синельникове) – 10:2
Голи:
Дубина (2, 19, 36), А. Олексенко (8), Л. Олексенко (8), Воскобойник (11), Мандзюк (19, 34, 40), Савченко (30) – Неманіхіна (37)   

«Валькірія»-СК «Чемпіон» (Харківська обл.) – «СумДУ-Барса» (Суми) – 3:11
Голи:
Костів (15, 34), Заремба (29) – Корж (3, 12, 22, 38), Боцман (6), Настасенко (13, 19), Єскіна (15), Скібчик (19, 20), Колодченко (25)

Поточна турнірна таблиця групи «А»  

Рейтинг бомбардирів 

У групі «В» відбувся лише один поєдинок, у якому «Champions Way-УДУ» переграв КДЮСШ «Славутич».

Група «В». Київ.

6 грудня.

«Champions Way-УДУ» (Київ) – КДЮСШ «Олімп» (Славутич) – 7:1
Голи:
Коваленко (1, 24), Ярова (3), Скибіна (22, 28, 36), Мокбель (32) – Юрцова (28)

Попередження: Ручка (25)

7 грудня.

Матч «ДПДГ Олександрівське-Еліта» (Маріуполь) – КДЮСШ «Олімп» (Славутич) не відбувся.

Поточна турнірна таблиця групи «В» 

Рейтинг бомбардирів. 

Група «С» відіграла минулого вікенду два матчі третього туру. Тобто, фактично у цій групі добігло кінця перше коло першого етапу. І знову, так само, як і перед цим, саме у групі «С» був зафіксований найбільш розгромний рахунок у турі. Якщо минулого разу «Багіра-ДЮСШ» пропустила аж вісімнадцять голів від МСК «Дніпро», то тепер самі «пантери» «відвантажили» шістнадцять м’ячів у ворота «Енергії». Відзначимо Владиславу Кабанову, яка забила аж сім голів у ворота столичної команди. Однак, такий результат можна пояснити лише тим, що «Енергія» грала без замін – весь матч столична команда провела з Голубцовою у воротах та четвіркою польових гравчинь. Можливо, якби у киянок було ще бодай би чотири футзалістки, щоб можна було мінятися, то такого рахунку (16:4) можна було би уникнути. Але не факт, що це змінило би розстановку сил. У підсумку «Багіра-ДЮСШ» вирівняла різницю забитих та пропущених голів та вийшла на друге місце у групі. А лідирувати продовжують «дніпрянки», у яких наразі максимум очок після трьох поєдинків.  

Група «С». Гребінка.  

7 грудня.

МСК «Дніпро» (Черкаси) – ДЮСШ «Надія» (Гребінка) – 5:1
Голи:
Юрасова (13, 18), Дячук (19), Солдатенко (26), Кириченко (31) – Волошина (24)

Попередження: Волошина (3)

«Багіра-ДЮСШ» (Лиман) – «Енергія» (Київ) – 16:4
Голи:
Кабанова (2, 7, 16, 18, 24, 26, 39), Тарасенко (4, 16, 23, 36), Митрофанова (7), Грітченко (29, 40), Краскова (37), Снісаренко (40) – Коноваленко (5, 17), Нечипуренко (18, 19)

Попередження: Краскова (17)

Поточна турнірна таблиця групи «С» 

Рейтинг бомбардирів 

Група «D» стартувала найпізніше за всіх – лише минулого вікенду. Однак, варто зазначити, що стартувала вона з доволі цікавих результатів. По-перше – відзначаємо результативну нічию між «Бугом-Сокалем» та «Ладомиром» (6:6). По-друге – команда з Сокаля протягом цього вікенду зіграла з усіма суперниками по своїй групі. Здобувши у трьох матчах сім очок, представниці Галичини очолили турнірну таблицю. Тепер чекаємо на відповідь від представниць Волині, які зіграють між собою у дербі 13 грудня. У разі перемоги над «Легіоном» «Ладомир» зрівняється за очками з «Бугом». Відповідно, «зебри», які наразі відстають від команди з Володимира на одне очко, спробують цього не допустити.   

Група «D». Луцьк.  

6 грудня.

«Легіон-Університет» (Луцьк) – «Збірна Хмельницької області – ДЮСШ № 1» (Хмельницький) – 4:3
Голи:
Чернюк (3, 4, 8, 37) – Колотилова (28), Дармороз (30), Кадюк (35)

Попередження: Холодько (19) – Зіканіна (21), Собчук (30)  

«Буг-Сокаль» (Сокаль) – «Ладомир» (Володимир) – 6:6
Голи:
Ткачук (5, 7, 31), Кланцата (28, 39), Волощук (30) – Чередниченко (6, 17, 24), Стець (9, 33, 36)

Попередження: Дуб (38) – Новікова (37)

7 грудня.

«Буг-Сокаль» (Сокаль) – «Легіон-Університет» (Луцьк) – 6:1
Голи:
Ткачук (3), Дуб (4), Харчина (10), Косяк (17), Кланцата (27) – Сльозко (14)

Попередження: Чернюк (36)

«Ладомир» (Володимир) – «Збірна Хмельницької області – ДЮСШ № 1» (Хмельницький) – 11:0
Голи:
Коротчук (5, 14, 32), Савкіна (8, 18, 24), Чередніченко (15), Стець (16), Невар (25, 40), Ігнатенко (36)

8 грудня.

«Буг-Сокаль» (Сокаль) – «Збірна Хмельницької області – ДЮСШ № 1» (Хмельницький) – 13:3
Голи:
Ткачук (11, 16, 23, 33, 40), Орловська (10, 19), Волощук (14, 25, 32), Кланцата (18), Харчина (28), Саноцька (29) – Шелест (24), Бурденюк (31), Шпак (35)

Попередження: Василик (40)

Поточна турнірна таблиця групи «D» 

Рейтинг бомбардирів 

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: ФК «Легіон-Університет» (Луцьк)

Підтримати футзальний портал «5х5» на «Патреоні»

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.