У чемпіонаті України серед команд FAVBET Екстра-лізі відбулись три матчі чвертьфінальної стадії плей-оф. І у двох з них, які відбулись у Києві, були зафіксовані дуже несподівані результати.

Одразу зазначимо, що у столиці України стартували одразу дві серії до трьох перемог. Одна з них – між «ХІТом» та «Athletic Futsal», інша – між «SkyUp Futsal» та «Енергією». Чинний чемпіон України, київський «ХІТ», неочікувано поступився вдома «Athletic Futsal». На дубль Сергія Журби гості з Дніпра відповіли хет-триком Давида Калашника, який і приніс перемогу команді Олександра Кабаненка. А ось «SkyUp Futsal» та «Енергія» видали справжній трилер. Основного часу для виявлення переможця першого матчу їм виявилося замало. Все вирішилось у додаткових екстра-таймах. За 13 секунд до кінця другого екстра-тайму, за рахунку 7:7, Андрій Теряєв зміг «пробити» Бакінського, який невпевнено зіграв на виході, і приніс перемогу львів’янам – 8:7.

А ось свіжеспечений володар Кубку України, івано-франківський «Ураган», вдруге поступився хмельницькому «Соколу». Все вирішилося у першому таймі, де підопічні Романа Ковальчика «відвантажили» «драконам» п’ять «сухих» голів. І тепер «Сокіл» знаходиться на відстані однієї перемоги від півфіналу.

Пропонуємо Вашій увазі результати зіграних поєдинків.  

3 травня.

«ХІТ» (Київ) – «Athletic Futsal» (Дніпро) – 2:3
Голи:
Журба (21, 25) – Калашник (26, 28, 39)

Попередження: Подлюк (24), Жук (34) – Виставной (24)
Вилучення: Шеремета (26)
Рахунок у серії – 0:1 

«SkyUp Futsal» (Київ) – «Енергія» (Львів) – 7:8 ЕТ
Голи:
Гайван (5), Шаропіньйо (6, 36, 40, 40), Рафінья (33, 43) – Кузь (10, 40), Квасній (18), Мих. Грицина (15), Цілик (23), Буньо (32), Теряєв (50)

Попередження: Кузь (49)
На 35-й хвилині Літвінов («SkyUp Futsal») не реалізував 10-метровий.
Рахунок у серії – 0:1
 

«Сокіл» (Хмельницький) – «Ураган» (Івано-Франківськ) – 5:0
Голи:
Абзалов (6, 10), Гуцуляк (11), Чижик (18), Первєєв (20)

Попередження: Жуков (22)
Рахунок у серії – 2:0

Розклад матчів чвертьфінальної серії плей-оф FAVBET Екстра-ліги, які заплановані на 4 травня.

12.00. «SkyUp Futsal» (Київ) – «Енергія» (Львів). Матч 2.
14.00. «ХІТ» (Київ) – «Athletic Futsal» (Дніпро). Матч 2.
16.00. «Aurora» (Київ) – «Суха Балка» (Жовті Води). Матч 1.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: ФК «
Athletic Futsal» (Дніпро)

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.