Пресслужба польського клубу «Футзал Лешно» повідомляє про те, що український футзаліст Артем Рось залишив стан свіжеспечених бронзових призерів чемпіонату Польщі.

До клубу з Лешна українець приєднався перед початком сезону 2024/2025 р. р., і його поява у польському футзалі була скептично сприйнята деякими футзальними фахівцями, оскільки перед цим Артем Рось довгий час грав у чемпіонаті Білорусі. Тим не менш, він зміг внести свій внесок у завоювання лешнянами історичних бронзових медалей ФОГО Екстракласи, забивши протягом сезону тринадцять голів.

Нагадаємо, що у сезоні 2024/2025 р. р. за «Футзал Лешно», окрім Артема Рося, грали ще троє українців – Сергій Малишко, В’ячеслав Кожемяка та Євгеній Козлов.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: СК «Футзал Лешно» (Польща)  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.