Суперник юніорської збірної України по юніорському чемпіонату Європи, збірна Італії, напередодні провела свій стартовий поєдинок у рамках турніру «Futsal Week U-19», який розпочався у хорватському Поречі. У своєму першому матчі на цьому турнірі «Скуадра адзурра» розгромила польських однолітків з рахунком 6:1. Пропонуємо Вашій увазі протокольні дані цього поєдинку.
24 червня.
Польща (U-19) – Італія (U-19) – 1:6
Голи: Дзеконьскі (10) – Алвес (4), Морателлі (7), Чечареллі (14, 30), Кутрунео (29), Діас (37)
Нагадаємо, що напередодні на турніру у Хорватії стартувала і юніорська збірна України, яка поступилася португальцям з рахунком 0:4. Також нагадаємо, що юніорська збірна Португалії також є суперником «синьо-жовтих» по груповому етапу Євро-2025 (U-19).
Сьогодні, поки українці відпочиватимуть перед завтрашньою грою проти словенців, свої поєдинки у рамках «Futsal Week U-19» зіграють усі троє суперників підопічних Ігоря Москвичова. Зокрема, Португалія зіграє зі Словенією, Італія – з Нідерландами, а збірна юніорська Молдови стартуватиме на турнірі у Поречі матчем проти чинних віцечемпіонів Європи – іспанців.
Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»
Фото: futsalweek.com