Львівський «In.IT» через свої сторінки у соціальних мережах повідомив про те, що у сезоні 2025/2026 р. р. цей клуб не виступатиме у чемпіонаті України серед команд FAVBET Екстра-ліги. Натомість, львів’яни почнуть новий сезон у Першій лізі.

Офіційна заява ФК «In.IT» Львів) з цього приводу:

««In.IT» продовжує свій шлях у професіональному футзалі України.

У сезоні 2025-2026 команда виступатиме у Першій Лізі України з футзалу..

Це не крок назад – це сильний стратегічний крок для майбутнього клубу.

Чому ми прийняли таке рішення:

– Ми дотримуємось спортивного принципу – минулий сезон був складним, і ми чесно приймаємо результат.
– Ми хочемо стати організаційно та спортивно сильнішими – це можливість перезібрати структуру та оновити підходи.
– Молодь отримає шанс проявити себе і підготуватись до рівня Екстра-ліги в подальшому.
– Ми плануємо повернутися в Екстра-лігу як потужна, боєздатна команда, яка готова до нових викликів.

Попереду на нас чекають збори, планування, тренування і зміни в складі (без них не обійтись).

«In.IT» не зупиняється. Ми стаємо сильнішими.»

Нагадаємо, що у сезоні 2024/2025 р. р. «In.IT» посів останнє, дванадцяте місце у чемпіонаті України серед команд FAVBET Екстра-ліги, здобувши лише сім очок.

Артем ТЕРЕНТЬЄВ, «5х5»  

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.